V úterních odpoledních hodinách proběhl aktiv druholigových klubů, což po čase připomnělo, že vedle extraligy a Chance ligy jsou v Čechách také soutěže, jejichž účastníci v době covidové neměli takové štěstí a o svůj milovaný sport přišli.

Nedohrána zůstala mimo jiné i liga druhá, ve které na začátku minulého ročníku působila čtveřice východočeských klubů – HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, HC BAK Trutnov, BK Nová Paka a v roli nováčka HC Wikov Hronov. Sezonu 2019/2020 covid obral o play off, v té minulé dovolil odehrát jen čtyři kola základní části.

Ročník 2021/2022 se snad už uskuteční celý. Věří v to i královédvorský HC Rodos. Však také jeho majitel Vasil Teodoridis intenzivně pracuje na skladbě hráčského kádru. Ten stávající prozatím doplnil o útočníka Tomáše Bláhu (32) a aktuálně i beka Jakuba Mušku (22).

Na pokračování v klubu se Teodoridis dohodl mimo jiné s oporami Jiřím Půhoným a Jaroslavem Moučkou. Druhý jmenovaný letos vypomohl Spišské Nové Vsi k postupu do nejvyšší soutěže na Slovensku!