Naopak junioři HC Krkonoše se dostali do nečekaných problémů. O víkendu prohráli už třetí utkání krajského přeboru v řadě, když nestačili na jičínské hráče.

Dvůr Králové/Náchod – Hronov 8:0 (5:0, 1:0, 2:0). Branky domácích: Rychtera 2, Zeman 2, Voborník, Labík, Veselý a Bohuslav.

Domácí junioři vstoupili do utkání s velkým nasazením, ale brankáře Hronova se jim překonat nedařilo. Poprvé se jim to povedlo až v 9. minutě, kdy po krásné přihrávce Veselého proměnil samostatný nájezd ve vlastním oslabení Rychtera. Pak domácí brankostroj pokračoval a hned po první třetině bylo o vítězi rozhodnuto. V dalším průběhu bylo k vidění méně hokeje, přibylo však šarvátek a vyloučených, v závěru utkání došlo zbytečně vinou Hronova i na větší tresty.

Jičín – Krkonoše 4:3 (2:1, 0:1, 2:1). Branky a asistence hostů: Marek, Michal Blažej, Mašek (Martin Blažej). Vyloučení: 13:11. Střely: 34:32. HC Krkonoše: Fesl (9. Effemberk) – Vencl, Rathouský, Srnský, Michal Blažej, Remsa, Provazník – Mašek, Perutek, Martin Blažej – Řehák, Šrámek, Svoboda – Hanus, Fuks, Marek.

Domácím se vyvedl vstup do utkuní a v 9.minutě už vedli 2:0. Po řadě nevyužitých gólových příležitostí se hostům podařilo vyrovnat až v polovině utkání. „Soupeře jsme v této části k ničemu nepustili, ale chyběly nám branky,“ uvedl trenér Vlček. Stejné to bylo i ve třetí části. Jenže soupeř na rozdíl od Krkonoš využil osm minut před koncem přesilovku. „Pak jsme museli otevřít hru a po šptaně zahraném vhazování v útočném pásmu přišel další gól domácích,“ dodal Vlček. Hosté sice ještě dokázali korigovat, ale ne vyrovnání už nebyl čas a síly. Krkonoše doplatily na neproměňování gólových příležitostí, v zápase jeli tři hráči na domácího gólmana, ale ani jeden z nich samostatný nájezd neproměnil.

Další výsledky: Opočno – Nové Město 4:5, Jaroměř – Třebechovice 4:1.