Podívejte se, jakými emocemi to v úterý večer žilo na Zimním stadionu města Vrchlabí. Hrálo se zde čtvrtfinále play off druhé ligy a domácí hokejisté usilovali o vyrovnání série na 2:2. V zápase prohrávali o dvě branky, trefou kapitána Urbana 13 vteřin před koncem dokázali srovnat a v té době v aréně vypukla obrovská vlna euforie. Prodloužení se hrálo plných dvacet minut, ani v něm se ale protagonisté skvělé bitvy nedočkali rozuzlení.

To přišlo až při samostatných nájezdech. Šťastnější byli díky trefě Dominika Arnošta hosté a soupeři z Krkonoš ukončili sezonu. Smutek a hlavy dole? Ale kde že, to byste nebyli ve Vrchlabí. Vynikající publikum ihned po závěrečném nájezdu spustilo hromové „Hoši děkujem“ a vzkazem „Jsme na vás hrdí“ dalo jasně najevo, co si o výkonech svých miláčků v celé sezoně myslí.

Však si také každý uvědomil, že právě Východočeši v sezoně nabídli sestavu plnou vlastních odchovanců. Dres Stadionu oblékala celá řada místních mladíků a tato vize se vedení klubu vyplatila. Ve Vrchlabí se fanoušci s hráči loučili dlouhé minuty a společně se již všichni mohou těšit na další mistrovský ročník 2023/2024.

Hokejistům Vrchlabí končí sezona. Horalé nedokázali sérii proti Letňanům vrátit na pražský led, když doma padli po nájezdech.
Obrovská bitva se smutným koncem. Stadionu vystavily stopku nájezdy. Je konec

Sezonu druhé ligy nyní dohrají čtyři nejúspěšnější mužstva. V prvním semifinále Letňany vyzvou Vyškov, největší favorit na postup do Chance ligy Znojmo se soupeře dozví až ve čtvrtek po skončení série mezi Chomutovem a Příbramí.

Všeříkající vzkaz vrchlabských fanoušků směrem k hokejistům Stadionu.Všeříkající vzkaz skvělých vrchlabských fanoušků směrem k hokejistům Stadionu.Zdroj: Anton Martinec