Turnov - Lomnice n. P. 5:6 v prodl.

Domácí vedli 2:0, 3:1 i 4:2, ale soupeř v 57. minutě vyrovnal. V čase 59:24 dokonal turnovský Maděra hattrick a zdálo se, že je rozhodnuto. Hosté ale dvacet vteřin před koncem stihli znovu odpovědět a nakonec sami o svém vítězství rozhodli v prodloužení, když se prosadil Rudiš.

Fakta – branky a asistence: 9. Maděra (Kysilka), 13. Maděra (Jan Zákoutský, Hanuš), 29. Hloušek (Maděra, Hanuš), 51. Suska, 60. Maděra (Kysilka, Šimůnek) – 25. David Knap (J. Syrovátka), 41. Maťátko (Junek), 52. Mizera (Martinec, Junek), 57. David Knap (J. Syrovátka), 60. Lemfeld (Drahoňovský), 63. Rudiš (L. Syrovátka). Rozhodčí: Kaňkovský – Krejbich, Touš. Vyloučení: 9:6. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 205. Třetiny: 2:0, 1:2, 2:3 - 0:1.

HC Turnov 1931: Brunát – Duda, Jan Zákoutský, M. Kysilka, Jiří Zákoutský, P. Zákoutský – Vondráček, Suska, Kysela – Hanuš, Maděra, Hloušek – Jiří Šimůnek.

HC Lomnice nad Popelkou: Dulák – J. Syrovátka, Lemfeld, Martinec, Kuch, Špaček – David Knap, Drahoňovský, Daniel Knap – Maťátko, Junek, Mizera – Rudiš, L. Syrovátka, Maryška – Kulda.

Trutnovští hokejisté v podkrkonošském derby vůbec nestačili na Vrchlabí.
Suverénní lídr. Kanonádu Vrchlabí rozjelo dělo Sýkory. Dvůr vyplenil Most

Další výsledky 12. kola: Jičín – Frýdlant 13:2, Česká Lípa – Varnsdorf 4:3.

7. Česká Lípa 11  1 0 0 10 34:78  3

Zbývá odehrát v základní části soutěže: Pátek 13. 12., 20.00: Slavoj Liberec – Lomnice. Sobota 14. 12, 16.00: Varnsdorf – Jičín. 17.00: Frýdlant – Turnov. Neděle 15. 12, 18.00: Slavoj Liberec – Lomnice. Sobota 21. 12., 17.00: Jičín – Česká Lípa. Neděle 22. 12., 16.15: Turnov – Varnsdorf. 18.00: Slavoj Liberec – Frýdlant.