Krajská liga

HC BAK Trutnov – HC Jičín 7:4 (1:2, 2:1, 4:1).

Fakta – branky a asistence: 17. Perutek (Mašek), 29. Vlček (Mašek, Perutek), 32. Vlček (Seidl), 48. Chytráček, 55. Chytráček (T. Veselý, Šimoníček), 56. Zelenka (Kašák), 60. Zelenka (Šimoníček) – 5. Zörkler (Hladík), 19. Abel, 35. Najman (Kollman), 44. Haken (Klaban).

Hodně pomalý rozjezd předvedli fanouškům na domácím ledě hokejisté Trutnova. Ti po dvě třetiny nenabízeli publiku nijak záživnou podívanou, naopak soupeři ze druhé poloviny tabulky se dařilo. Od stavu 3:4 v závěrečné části ale „draci" zabrali a třemi góly v posledních pěti minutách definitivně zlomili odpor snaživého soka. Po dvou gólech si připsal nejprve Vlček, v závěru jej napodobili Chytráček se Zelenkou.

HC Stadion Vrchlabí – HC Wikov Hronov 2:4 (0:1, 1:2, 1:1).
Fakta – branky a asistence: 21. Lepka (Svoboda), 45. Bláha (Fořt) – 5. Šakarov (Hubáček), 25. Fišer, 40. Fišer (Dudadík), 47. Hubáček (Franců).

Více než pět stovek hokejových příznivců prožilo tentokrát ve vrchlabské aréně zklamání. Domácí hráči potvrdili, že se v posledních kolech trápí a na své konto si připsali druhou porážku v řadě. Mohla za to především slabá produktivita. Navíc pokaždé, kdy se Vrchlabští přiblížili soupeři ve skóre, stihli poté brzy inkasovat další gól. Soupeř z Hronova ale zaslouží pochvalu, v Krkonoších předvedl soustředěný výkon a bodový zisk si odvezl po právu.

Sokol Semechnice – HC Tambor Dvůr Králové 1:8 (0:3, 0:2, 1:3).
Fakta – branky a asistence: 56. Frýda (Lukášek) – 4. Krejcar (Háze), 16. Háze (Komárek), 18. Klust (Vitebský), 29. Háze (Voděrek, Černota), 36. Zmítko, 45. Háze (Komárek), 53. Motl (Haas), 55. Voděrek (Dvořák).

Tohle vítězství dvorští hokejisté potřebovali jako sůl! Po sérii nepříznivých výsledků od nich fanoušci očekávali tři body a hráči je z Opočna také přivezli. Nutno poznamenat, že se Semechnice necítila předem poražena a k utkání bylo třeba přistoupit se vší vážností. To se hostům také podařilo a potřebný náskok si vybudovali již v úvodní periodě. Hrdinou utkání byl útočník Háze, jenž si připsal hattrick, když své tři góly rozdělil do všech tří třetin.