HC Nové Město – HC Jičín 6:3 (1:1, 4:0, 1:2)

Domácí nastoupili s taktikou jednoduše zakládaných brejků, a to jim vycházelo. První nájezd sice ještě gólman Pivrnec chytil, ale podruhé již domácí skórovali. Ve 13. minutě HC Jičín srovnal, pak se však nepodařilo využít přesilovku 5 na 3. Domácím se povedla zejména druhá třetina. Jičín po třech obdržených brankách střídal Pivrnce v bráně, ale ani Mrázek domácí lavinu nezastavil. V závěru hosté alespoň korigovali ze dvou přesilovek.

Střely: 31:33. Vyloučení: 5:5. Kanadské bodování HC Jičín: Křivský (1+1), Stránský (0+2), Mácha a Syrovátka (1+0), Šulc (0+1). Sestava HC Jičín: Pivrnec (33. Mrázek) – Kocourek, Křivský, Jirásek, Novotný, Holec, Němec – Stránský, Šulc, Sehnoutek – Mašek, Mácha, Syrovátka – Pivinský, Skrbek, Junek – Košťák David, Havelka.