HC Lomnice – SK Kadaň B 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

První třetina byla velmi nervózní s mnoha vyloučeními, lomnické naděje držel nad vodou pozorně chytající gólman Lavinger. Na tvrdost hostů doplatil vyraženými zuby Kocourek.

První branka střetnutí padla až ve 33. minutě a jejím autorem byl domácí Kocourek bombou od modré. V následujících minutách dostali domácí možnost dlouhé přesilové hry, ale tu nedokázali využít, zatímco hosté byli v početní výhodě úspěšní a stav utkání vyrovnal v 35. minutě Neprášek. O dvě minuty později trefil tyčku Kadaně domácí kapitán Berka a hostující Kaše z protiútoku poslal hosty poprvé do vedení.

V 54. minutě po vhazování vybojoval puk Syrovátka, jeho pokus ještě brankář Zajíc kryl, ale na dorážku Šulce už byl krátký a bylo vyrovnáno na 2:2. Hosty to ale nezaskočilo a brankami Wágnera a Holana si zajistili vítězství.

Domácí hokejisté tak ztratili v posledních minutách další slibně rozehrané utkání. Poslední utkání kvalifikace je čeká ve středu 17. 3. na ledě HK Lev Slaný.

Branky: 33. Karásek (Abrahám), 55. Šulc (Syrovátka) – 36. Neprášek (Macháček), 38. Kaše, 58. Wágner (Neprášek), 60. Holan. Rozhodčí: Chlaň – Lučan, Plch. Vyloučení: 12:12 navíc Abrahám (LO) a Bartók (KA) 10 min. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 180. HC Lomnice: Lavinger (Skákalík) - Karásek, Bartoš, Šulc, L. Syrovátka, Dolenský, Abrahám, Berka, Semecký, Kožnar, Majdič, Vágenknecht, J. Syrovátka, Kocourek, Stránský.