V Podkrkonoší nadmíru očekávaná událost je tady. Po několika letech se v mistrovském boji proti sobě postaví hokejisté Trutnova a Vrchlabí. Oba celky v nedávno zahájeném ročníku Krajské ligy ještě nezaváhaly, dnes ale jeden z nich padne!

Krajská liga

Označení El Clásico patří zaprvé k fotbalu, zadruhé až do Španělska. Dnes si ale jeho název můžeme vypůjčit i do našeho regionu. V trutnovské aréně totiž večer bude živo. Překřikovat se zde budou fanouškovské tábory, nastoupí proti sobě řada kamarádů, i hráčů, kteří ještě na jaře hájili barvy stejného klubu.

A co víc: Trutnov i Vrchlabí vyhlásili jasný cíl, jímž je postup do baráže o II. ligu a následně i přesun do této soutěže. Jenže, uspět může jen jeden a dnes před 21. hodinou bude zřejmé, kdo má k vytyčené metě blíž. Samotný duel nerozhodne vůbec nic, pro psychiku odhodlaných kolektivů má ale výsledek velkou váhu. A tak by si utkání neměl nechat ujít žádný fanoušek, ani nestranný nadšenec.

Ve středu se představí také třetí podkrkonošský celek. Pod Hankovým domem přivítají Dvoráci poslední Opočno a utkají se tak dva týmy, které letos ještě nezískaly ani bod.