Jasné vítězství nelze přeceňovat, ale pozitivní je disciplinovaná hra a neustálá chuť do hry. Mužstvo dokonce již 135 minut neinkasovalo branku.

HC Opočno – HC Jičín 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)

Hráči Jičína šli už ve 3. minutě do vedení, domácí se především soustředili na obranu. Přesilovky Opočno nevyužilo a hosté v menším počtu hráčů na ledě udeřili. Ani v dalším průběhu zápasu hosté nepolevovali v kombinační nátlakové hře a připsali si zaslouženě vysoké vítězství. Ojedinělý průnik Opočna skvěle vyřešil gólman Mrázek. Střely: 11:32. Vyloučení: 12:8.

Kanadské bodování HC Jičín: Mácha (0+4), Syrovátka a Novotný (2+1), Šulc (2+0), Skrbek a Sehnoutek (0+2), Mašek, Stránský, Kocourek a Holec (1+0), Němec a Junek (0+1). Sestava HC Jičín: Mrázek – Holec, Skrbek, Křivský, Pivinský, Kocourek, Němec – Stránský, Šulc, Sehnoutek – Novotný, Mácha, Syrovátka – Mašek, Body, Junek.