Jaromír Jágr a dovolená ve Spojených státech? Poměrně častá záležitost. Hokejová legenda se v letošním roce objevila v Pittsburghu, na autogramiádě v předměstí Monroeville se Jágr potkal s bývalým generálním manažerem Craigem Patrickem, tehdejším brankářem Tomem Barrassem či hvězdným zadákem Paulem Coffeym.

Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu a pětinásobný vítěz kanadského bodování NHL se ukázal i na zápase Floridy, aktuálně je v Las Vegas.

Tanec na rušné ulici

Jágr se na sociálních sítích pochlubil videem, na kterém tancuje se skupinkou lidí na jedné z rušných ulic. „Když jdete okolo show v Las Vegas a jste ten nejvyšší, vyberou vás a pak se k té show musíte přidat,“ napsal jedenapadesátiletý hokejista na svůj twitterový účet.

„Dobrý pocit to není,“ dodal s tradiční dávkou humoru Jágr, jenž je druhý v historickém bodování NHL - první je suverén Wayne Gretzky.

Síň slávy Českého hokeje
Z nákupáku do nákupáku. Už se ví, kde bude hokejová Síň slávy, kritici se diví

Jágr jako hrající majitel v uplynulé sezoně hokejové extraligy nastoupil k šestadvaceti zápasům, ve kterých si zapsal pět gólů a devět asistencí. V baráži se Zlínem, ve které Kladno zachránilo nejvyšší hokejovou soutěž, nastoupila hokejová legenda ve čtyřech utkáních, v nichž si nepřipsala žádný bod.