Pondělní vydařené vystoupení v severních Čechách navíc vychytanou nulou zvýraznil gólman Petr Ševčík, který kryl 41 střel. Když máte v týmu brankáře, který nedostane gól, tak přeci nemůžete prohrát. Naopak „stačí“ už pak dát jen ten gól. A to se v Kadani podařilo horalům z první šance utkání. Na konci 6. minuty se v nepřehledné situaci před brankou nejlépe zorientoval útočník Urban. Jak potom domácí mohli vyrovnat, tak hosté své vedení zase zvýšit. Klimt trefil tyč. Základ úspěchu byly ubráněné přesilovky. Když ve 45. minutě zakončil, o obě tyčky, nájezd 2 na 1 Čaloun, nebylo co řešit. Hostující defenziva pracovala bezchybně.

Kadaň - Vrchlabí 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Fakta – branky a asistence: 6. Urban (Hanzal), 45. Čaloun (Klimt). Rozhodčí: Ondřej – Špergl, Flégl. Vyloučení: 5:9. Bez využití. Diváci: 390.

SK Kadaň: Závorka – Ťupa, Zmeškal, Schmidt, Szakal, Spitzer, Hlubuček, Hartmann, Kloz – Balázs, Charousek, Boušek, Gombár, Trochta, Tauš, Rohan, Bursík, Polanský, Malát, Šíp, Freiberg.

HC Vrchlabí: Ševčík – Matějíček, Pácal, Čížek, Chmelíř, Bendík, Hrach, Hanzl – Tvrdek, Kříž, Látal – Gengel, Čaloun, Klimt – Andres, Hanzal, Mikšovský – Urban, Filip, Rusnák – Zíma.