Teplé počasí trochu vzbuzovalo obavy, ale výsledkem bylo další vítězství s čistým kontem pro brankáře Pivrnce. Ten o víkendu dokonce povýšil do A týmu mužů a vychytal výhru Lomnice ve Varnsdorfu.

HC Jičín – SK Třebechovice p. O. 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

Domácí nastoupili s chutí, ale hosté hodlali především co nejméně inkasovat. Třebechovice se od začátku věnovaly důslednému bránění a z vlastní třetiny se příliš nedostávaly. Domácí hráči se při hře na menším a přeplněném prostoru špatně dostávali do tempa. Zvláště ve druhé třetině viděli diváci rozháranou hru, plnou nepřesností a individualistického pojetí.

Polovinu poslední části odehráli domácí díky oslabením ve čtyřech. Hosté při přesilovkách několikrát nebezpečně ohrozili domácí branku, brankář Pivrnec byl ale spolehlivý. Domácí se v oslabení v závěru proti „konečně“ útočícím hostům prosazovali snáze a přidali ještě tři branky.

Branky HC Jičín: Mácha 3, Mašek, Havelka, Body a Kocourek. Střely: 38:19. Vyloučení: 9:8. Sestava HC Jičín: Pivrnec – Holec, Jirásek, Křivský, Němec, Kocourek, Košťák D. – Stránský, Šulc, Sehnoutek – Novotný, Mácha, Syrovátka – Mašek, Body, Pivinský – Havelka, Skrbek, F. Košťák.