HC Jičín/ Lomnice – HC Krkonoše 1:4 (0:3, 0:1, 1:0)

Domácí hráči na hosty hokejově nestačili. Fyzicky vyspělejší mužstvo hostí, dirigované výborně hrajícím Blažejem, s přehledem dovedlo první zápas k vítěznému konci, když domácí přehrávalo po všech stránkách. Vyhraná vhazování, důraz a převaha v osobních soubojích, větší rychlost v bruslení i přemýšlení, lepší střelba – to vše znamenalo rozhodující vedení v první třetině. Ve druhé třetině zvýšili hosté sice na 4:0 po chybě rozhodčích, ale celou třetinu ohrožovali domácí branku a jen výborný Mrázek uchránil domácí od dalších branek. Ti hru vyrovnali až za rozhodnutého stavu v poslední části, kdy už ale hosté jen kontrolovali skóre. Střely: 28:26. Vyloučení: 3:7.

HC Krkonoše – HC Jičín/ Lomnice 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) (1:0)

Odveta ve Vrchlabí se nesla v naprosto obráceném duchu. Hosté měli po celé utkání herní i střeleckou převahu. V první třetině ale Jičín (18 střel) nedokázal skórovat ani z těch nejvyloženějších šancí, zato domácí (6 střel) se dostali dokonce opět do vedení. Hosté ale pokračovali v jednom z nejlepších výkonů v sezoně a ve druhé části postupně utkání zaslouženě obrátili. V poslední části pokračovala převaha Jičína, který disciplinovanou a takticky vyspělou hru dovedl utkání do vítězného konce.
Vzhledem k rozpisu zápasů o třetí místo následovalo prodloužení. „Před zahájením rozhodujícího prodloužení pořadatelé omylem vypnuli část světel, a dost dlouho se muselo počkat. Přestávka asi pomohla více domácím,“ vysvětlil trenér hostů Vladimír Novotný. Hráči HC Jičín/ Lomnice se totiž hned po úvodním vhazování dopustili taktické chyby a domácí po deseti vteřinách rozhodli o vítězství v celé sérii o třetí místo. Střely: 16:43. Vyloučení: 3:1. Sestava HC Jičín/

Lomnice: Pivrnec/ Mrázek – Holec, Jirásek Kocourek, D. Košťák, Němec, Pivinský – Matěja, Šulc, Stránský – Novotný, Mácha, Syrovátka – Mašek, Skrbek, Junek – Drahoňovský.