Hronov – Dvůr Králové/ Náchod 2:5 (0:1, 2:2, 0:2). Branky a asistence hostů Semerák 2 (Mitiska 2, Zeman), Presse, Lelka (Presse, Dvořák) a Zeman. Vyloučení: 12:15, navíc domácí OT. Využití: 2:1. HC Dvůr Králové/Náchod: Woloszcuk – Blaha, Draštík, Pavelka, Dvořák, Labík, Michl – Mitiska, Semerák, Zeman, Veselý, Lelka, Presse, Bohuslav, Pavlíček, Voborník.

V desetistupňovém mrazu byli v první třetině lepší domácí, ale deset sekund před sirénou inkasovali z hole Semeráka. Ten také hned v první minutě druhé třetiny zvýšil. Ve 25. minutě to již bylo 0:3, když se prosadil Presse. Podprůměrný výkon Dvora ale umožnil snížení domácích v přesilových hrách na 2:3. Zlepšení hostů v poslední fázi hry vedlo k utrápenému vítězství, na němž má velkou zásluhu brankář Woloszcuk, jenž měl v utkání hodně práce.

Krkonoše – Jičín 6:1 (1:0, 3:1, 2:0). Branky a nahrávky domácích: 12. Pelc (Martin Blažej), 28. Svoboda (Pelc), 31. Mašek (Provazník), 35. Perutek (Řehák), 41. Mašek (Vencl, Šrámek), 60. Mašek. Střely: 45:32. Vyloučení: 7:10. HC Krkonoše: Effemberk – Remsa, Vencl, Rathouský, Provazník – Mašek, Marek, Šrámek – Řehák, Fuks, Perutek – Pelc, Svoboda, Martin Blažej.
Společné mužstvo trutnovských a vrchlabských mladíků pokračuje ve zlepšených výkonech. Doma si po vyrovnané první třetině, kdy Krkonoše podržel gólman Effemberk, vybojovali proti Jičínu nakonec jasné vítězství.

Další výsledky: Třebechovice – Jaroměř 4:6, Hronov – Jičín – Opočno 9:0.