„Vládne naprostá spokojenost. Vstup do play off se nám vydařil. Výsledek 2:0 nám dává do venkovních odvet velkou šanci postoupit do druhého kola,“ prohlásil čtyřiatřicetiletý podnikatel. Ten si společně s dvakrát vyprodaným stadionem nejprve ve čtvrtek mohl užít „poklidné“ vítězství, aby zase druhý den zůstával v napětí až do posledních sekund duelu.

„Jsem rád, že jsme to rozhodli před prodloužením,“ jásal vrchlabský šéf poté, co Aleš Vála vstřelil gól v době, kdy už prodloužení bylo na spadnutí. „Jako správný kapitán to vzal na sebe,“ poznamenal na adresu střelce gólu na 4:3. „Utkání mělo parádní kulisu. Myslím, že diváci mohli být spokojení. Zápas nahoru dolu, ve kterém padlo i dost branek,“ dodal.

Tak, že by se hráči po výborných výkonech mohli od svého zaměstnavatele dočkat nějakých prémií. „Žádné speciální nebudou. Prémie jsou vypsané až za postup z každého kola,“ usmíval se vrchlabský šéf. A postup horalové mohou slavit již v Jihlavě. „Rádi bychom sérii zakončili už dnes,“ vyslovil Petr Dědek přání vyhrát hned první zápas na Horáckém zimním stadionu.