Doubravice – Vrchlabí B 5:7 (1:1, 1:3, 3:3)

Domácí favorizovanému Vrchlabí statečně vzdorovali. Hosté si přesto ve druhé třetině vybudovali dvoubrankový náskok a zdálo se, že utkání je rozhodnuto. Doubravičtí však během 47. minuty vstřelili dvě branky a bylo srovnáno na 4:4. Hosté ale následně stáhli hru na dvě pětky a za chvíli opět vedli o dva góly. Domácím se podařilo snížit na 5:6 a při pěti minutovém trestu Jakubce za vražení na hrazení zkoušeli hrát v závěru power play v šesti, do prázdné branky se však trefil Kovář – 5:7. “Byl to dobrý hokej, říkali to i rozhodčí,“ sdělil k zápasu trenér Doubravice Jaromír Branda.

Fakta – branky: Průcha, Švarc, Lagutin, Vokatý, Motl – Jakubec 2, Kovář 2, Žďára 2, Rychlovský. Sestavy – TJ Sokol Doubravice: Nový – Zdráhal, Martínek, Bláha, Laš – Motl, Lagutin, Vokatý – Švarc, Průcha, Brzlínek. HC Vrchlabí B: Teichman – Vrba, Mrkva, Srnský, Pištora – Jakubec, Kovář, Holas – Šindelář, Rychlovský, Žďára – Chrtek, Učený, Holeček.