„Doufejme, že příště budeme mít více štěstí, proti Berounu se nás dost držela smůla. Šancí bylo hodně. Na začátku zápasu nám pomohli hodně diváci, kteří nás hnali dopředu. Ovšem pak jsme se nechali strhnout hrou dopředu a bohužel už jsme tolik nemysleli na zadek,“ poznamenal po prohraném zápase 3:4 na samostatné nájezdy domácí útočník Daniel Brynecký.

„Furt se nás to drží. Bylo to stejné jako v přípravě,“ narážel Brynecký na zakončení a jeho nízké procento úspěšnosti. „Věřím, ale že to brzy prolomíme. Ať už v Chomutově nebo doma v pondělí s Mostem,“ optimisticky dodal. Že by se však Vrchlabí mělo dnes na ledě loňského finalisty rozstřílet? „Šance je vždycky,“ nehází 23letý útočník předem flintu do žita, i přestože sázkové kanceláře mají o vítězi (kurz 1,2) jasno.

„Chomutov bude hrát doma a bude pod tlakem, protože musí vyhrát. To by mohla být naše výhoda,“ sdělil Brynecký. „Naší bojovnou hrou bychom tam mohli nějaký ten bod vydolovat, ne–li vítězství,“ domnívá se, že by se Vrchlabí ze severu Čech nemuselo vracet s prázdnou.