Jistě své si užili i diváci na zimním stadionu v Trutnově, kde domácí nad Opočnem čtyřikrát vedli, přesto prohráli. Už pošesté v řadě. Vítěznou branku Hronov vstřelil v 59. minutě. Domácím nepomohl ani hattrick útočníka Jaroslava Řeháka.

Dvůr Králové – Jaroměř 2:1 po sn (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0, 1:0)

Ve vyrovnaném utkání, které se hrálo nahoru dolů, se vedení na začátku druhé třetiny ujali hosté. Dvoráci se soupeřem gólově srovnali krok ve 38. min., kdy se trefil Kollman. A protože se výteční brankáři nenechali překonat ani v prodloužení rozhodovaly o vítězi samostané nájezdy. Zatímco oba Dvoráci, Dušička a Haken, své penalty proměnili, hráči Jaroměře na gólmana Poláčka vyzrát nedokázali.

Fakta – branky a asistence: 38. Kollman (sam. akce), Dušička (rozhodující nájezd) – 22. Hamáček. HC BaL Dvůr Králové: Poláček – Antonín, Krejcar, Vitebský, Hamerský – Janiga, Dušička, Haken – Kubelka, Kollman, Pletka – Všetečka, Zmítko, Karban.

Trutnov – Opočno 5:6 (2:2, 1:1, 2:3)

Tým z krkonošské metropole se nemůže odpoutat z posledního místa v tabulce. Zápas s Hronovem přitom měli dobře rozehraný, když čtyřikrát vedli – 1:0, 2:1, 3:2 a 4:3. Avšak hosté vždy na jejich vedoucí branku dokázali brzy zareagovat. O výhře hostů rozhodl předposlední minutě Felcman.

Fakta – branky a asistence: 7., 25., 42. J. Řehák (John, M. Řehák), 14. Pruska, 52. Vácha - 29. a 49. Čtvrtečka, 10. Židík, 19. Havlíček, 43. Herzán, 59. Felcman. HC Trutnov: Škop – Gnol, Vlček, Pavlík, John, Vácha – Dlab, J. Řehák, Erban – M. Řehák, Minarčík, Javůrek – Jirásek, Soukup, Pruska.

Příští program Krajské ligy – neděle 17.00: Nové Město – Dvůr Králové, Nový Bydžov – Trutnov. Krajský přebor – neděle 17.00: Doubravice – Vrchlabí B (ve Dvoře).