KRKONOŠSKÝ DENÍK ZDARMA !!!

Při dnešním hokejovém utkání Vrchlabí – Chomutov bude, ať již stálým či budoucím, čtenářům, k dispozici zdarma Krkonošský deník v počtu tisíci výtisků.

Z utkání v Kadani (3:0), v Mladé Boleslavi (0:4) a v Berouně (1:2 po sam. nájezdech) hokejisté vydolovali čtyři body, což se dá brát jako dobrý vklad před posledními šesti duely základní části, z nichž čtyři odehrají v domácí DD Elektromont aréně.

Ten první přijde na řadu dnes. Pod vrcholky Krkonoš míří Chomutov, se kterým Vrchlabští vletošní sezoně odehráli tři kvalitní „mače“. Všechny ale prohrálo.

„Chomutovu se teď zrovna moc dvakrát nedaří, bude to ale těžký zápas,“ uvedl Lukáš Vomela, nová posila Jeřábkova výběru, která během týdne dorazila zProstějova. „Doufám, že je však porazíme,“ přeje si 22letý bek na konci zápasu slavit vítěznou premiéru, jehož start vzápase by mohlo jen překazit nevyřízení listin souvisejících shostováním zÚstí nad Labem. Odchovanec českobudějovického hokeje bude ve Vrchlabí do konce sezony.

Kdo si naopak už stoprocentně utkání proti Severočechům nezahraje je obránce Tomáš Vyskočil, jenž byl do konce sezony poslán na hostování do Chrudimi.

Zdravotní problémy hráčů extraligového Liberce se na vrchlabské sestavě podepíší také. Vždyť vposledních zápasech pravidelně za Bílé Tygry nastupuje pět šest hráčů, kteří vpolovině sezony pravidelně oblékali dres Vrchlabí.

Duel začíná v18hodin.