Berounský obránce PETR BRANIŠ po vítězném zápase rozdával úsměvy na všechny strany.

Petře, vítězství ve Vrchlabí je pro vás asi hodně cenné, že? Určitě. Do Vrchlabí jsme přijeli hlavně bodovat. Takže se dvěma body panuje maximální spokojenost. Zápas jsme si odmakali slušně. Všechno dobrý. Až teda na toho rozhodčího. To byla tragédie. Pětkrát hrát v oslabení 5 na 3, to je dost. Trenéři byli spokojení, že jsme to ubránili.

Na začátku zápasu na vás ale Vrchlabí docela vlétlo. To jsme čekali. Věděli jsme, že když prvních deset minut ustojíme, bude to v klidu. Navíc jsme dali první gól.

Jak jste v Berouně spokojeni s letní přípravou? Přišel nový trenér, pan Bednář z Plzně, odkud má zkušenosti s mládeží. Příprava byla docela perná, ale doufám, že z toho budeme těžit v sezoně.

Předpokládám, že ani pro váš tým neexistuje jiný cíl než play off? Přesně tak. Jinak by ta sezona přeci neměla smysl. Je to vrchol sezony. Budeme se prát o čtvrtý, pátý, šestý místo. Protože, co si budeme namlouvat, první tři mančafty Mladá Boleslav, Hradec a Chomutov, jsou jasný.

Po vaší výpomoci v play off druhé ligy se Vrchlabí neozvalo s prvoligovou nabídkou? Ale jo, kontaktoval mě pan Dědek. Já jsem však chtěl zůstat v Berouně, odkud tomám kousek domů. Myslím, že do Vrchlabí teď přišlo spousta hráčů z Liberce, a byl by tady přetlak. I když ten teď máme v Berouně, kde nás je deset obránců, taky. Hraje jen ten, kdo má formu.