Skupina o postup:

Vrchlabí B – Frýdlant 12:6 (4:2, 6:0, 2:4)

Branky: Pistulka 3, Jakubec 2, Svoboda 2, Šindelář, Hajna, Holas, Klinger, Vrba – Hološín 2, Peřina, Šír, Mitiska, Střítecký. HC Vrchlabí B: T. Pištora – Bušek, Mrkva, Vrba, Učený, Srnský, R. Pištora – Jakubec, Šindelář, Svoboda – Pistulka, Kovář, Rychlovský – Hajna, Holas, Šuma – Klinger.

Domácí zahájili utkání ve velkém stylu, když v úvodních pěti minutách zaznamenali čtyři branky. „Kluci pak ale ztratili motivaci a zaplať pán bůh, že ta třetina skončila 4:2. Udělali jsme spostu hrubých chyb,“ vysvětloval vrchlabský kouč Jan Žďára, že před druhou třetinou musel hráčům promluvit do duše.
Přestávková řeč domácího trenéra se účinkem neminula. Vrchlabští ve druhé třetině soupeři nedali šanci. Nastříleli v ní šest branek, z toho čtyři v poslední pětiminutovce. „Na ledě jsme si prakticky dělali, co jsme chtěli,“ uvedl Žďára.

Závěrečná část však ve hře domácího celku přinesla opět obrat o 180 stupňů. Výsledek 2:4. „Samozřejmě body máme, ale náš herní projev byl trochu rozpačitý, co se týče toho přístupu k zápasu,“ sdělil Žďára, jehož tým dnes od 18 hodin hostí Lomnici.

Skupina o umístění na 5. – 8. místě:

Doubravice – Semechnice 3:4 (0:0, 2:3, 1:1)

Branky: Schwarz, Lagutin, Motl – Frýda 2, Schejbal, Brandejs. TJ Sokol Doubravice: Mráček – Martínek, Dostál, Hak Zíma – Rutrle, Motl, Lagutin – Jansa, Schwarz, Marek.

Po bezbrankové první třetině, ve které se do příležitostí spíše dostávali domácí, se hosté ve druhé části ujali dvoubrankového vedení. Domácí ale snížili na 1:2 a v závěru druhé části po dalším gólu soupeře i na 2:3. Ve třetí třetině hosté odskočili na rozdíl dvou branek, domácí opět korigovali na 3:4. Poslední desetiminutovka se odehrávala v režii doubravického celku, jehož snaha však neskončili vyrovnání ani při power play a velké šanci Jansy.