Adělal to znamenitě, ipřestože třikrát inkasoval. „Byl to takový klasický zápas play off. Jihlava potrestala každou naší chybu. Při třetím gólu jsem měl smůlu, že mě hráč trefil zpoza branky do nohy,“ uvedl 22letý gólman. První dvě dvacetiminutovky to prý ze strany Vrchlabí nebylo ideální.

„Třetí třetinu jsme ale sehráli výborně,“ kvitoval výkon spoluhráčů vpoli. Ševčík vtéto části hry tak ani moc práce neměl. „Oto více jsem se však musel soustředit na každou střelu, aby mi to tam nespadlo,“ sdělil. „Pro mě to nebylo vůbec jednoduché utkání. Poslední měsíce, co tady je Saša, jsem moc nechytal,“ doplnil.

Jenomže vpátek pardubický gólman Alexander Hylák kryl vextralize záda Lašákovi. Při své premiéře vplay off ale Ševčík nezklamal. Blýskl se několika důležitými zákroky. Vpolovině třetí třetiny ustál idlouhu, tři a půl minutovou přesilovkuDukly.

Apo Válově trefě ion mohl začít slavit. „Byl jsem hrozně rád, že jsme toho góla dali. Okamžitě jsem se ale podíval na čas, kolik zbývá do konce, protože Jihlava má zkušené mužstvo a je ještě schopná svýsledkem něco udělat,“ nechtěl se ještě Ševčík začít předčasně radovat. „Když jsem ale viděl, že zbývá patnáct sekund, věřil jsem, že to je naše,“ líčil Ševčík své pocity, které prožíval po vrchlabském gólu na 4:3.