Mužstvo potvrdilo skvělou formu, kterou se prezentovalo v krajské lize čtvrtých tříd. Hráči se celostátní soutěže zúčastnili poprvé a poprvé také vstoupili na led pod hlavičkou HC Krkonoše. Hráči čtvrtých tříd obsadili krásné třetí místo. Na turnaj do Roudnice n/L vyráželi mladé hokejové naděje s obrovským odhodláním. Turnaje se účastnily týmy HC Roudnice n/L, HC Most, HC Litoměřice, HC Klatovy, HC Letňany a HC Krkonoše.

Vítězstvím nad HC Litoměřice si naši hokejisté měli zajistit postup do finále. Zápas byl pravé hokejové drama. Vždyť hráči HC Krkonoše ještě pět minut před koncem poslední třetiny prohrávali 0:2. Ale pak to přišlo! Dvě a půl minuty před koncem padl gól, do hry se vrátilo obrovské nasazení a pravé hokejové srdce. Těsně před koncem hokejisté HC Krkonoše vyrovnali! Na turnaji se při remíze přistupovalo rovnou k samostatným nájezdům, které rozhodly. Tým HC Krkonoše deklasoval favorizovaný celek a postupu do finále již nestálo nic v cestě. Ve finále se sešly celky Roudnice n/L a Krkonoš. Hokejové štěstíčko se tentokrát přiklonilo na stranu soupeře a náš tým prohrál 2:4.

Naši hráči, fantasticky podporovaní fanoušky z řad rodičů celý turnaj obohatili. Vnesli do něho bojovnost, radost ze hry a odhodlání dokázat soupeři, že je nelze ani v nejmenším podceňovat. Snad za vše mluví slova hlavního pořadatele, který po skončení turnaje prohlásil: „Sice jste druzí, ale turnaj jste vyhráli!“
Díky všem za krásné hokejové zážitky. Hráčům za vynikající výkony, rodičům za kulisu, kterou svým dětem vytvořili a za kterou si na turnaji vysloužili zvláštní ocenění.

Sestava: Tomáš Vomáčka, Dominik Groh, - Tomáš Kynčl, Tomáš Blažej, Jakub Moník, Marek Špetla, David Krčmář, Tomáš Rychnovský, Daniel Černý, Tomáš Bárta - Filip Moník, Ondřej Chrtek, Dominik Virág, - Kryštof Pažourek, Richard Švec, Jakub Jiřička, - Tomáš Nezbeda, Filip Chlum, Jakub Tatar, - René Mach, Ondřej Kalenský

Trenéři mužstva: Michal Křelina, Martin Mach
Vedoucí mužstva: Martin Chrtek

(hav)