To jsou tři otázky, které jsme položili prvoligovým hokejistům HC Vrchlabí, jež pondělním tréninkem zahájili další část přípravy před novou sezonou.

ANKETA

Petr Ševčík

Dovolená: První týden jsem byl s přítelkyní u rodičů ve Zlíně, kde jsem více méně odpočíval. Potom jsem jel s kamarády na deset dní na Krétu.
Příprava na ledě: Zkusíme pořádně potrénovat, zabruslit si, zahrát si přáteláky a uvidíme. Bude to náročný, ale je to potřeba.
Tipsport Hockey Cup: Ve skupině máme takové slabé mančafty, tak uvidíme. (začne se smát) Je to nová zkušenost, která pro nás bude pozitivní. Všechny zápasy budou kvalitní, málokdo z nás si zahrál v kariéře proti takovýmto soupeřům. Každý si to určitě užije.

Ondřej Látal

Dovolená: Šest dnů jsem byl u moře, jinak jsem ji strávil doma v Třebíči. Odpočíval jsem, párkrát jsem si šel zahrát fotbal a občas jsem byl i v posilovně. Ale nic extra.
Příprava na ledě: Je to větší zábava a trénink vám rychleji ubíhá. Máte tam i zápasy, a to už je o něčem jiným. Hlavně, aby se nám vyhnula zranění a pak se nám podařilo pozitivně vstoupit do sezony.
Tipsort Hockey Cup: Těším se. Bude to zajímavé srovnání, i když soupeři budou mít také přípravu. Je možné, že proti nám budou hrát třeba ti, co normálně nehrají a bojují o sestavu. Čekají nás těžké zápasy, myslím ale, že můžeme překvapit kohokoliv.

Jiří Matějíček

Dovolená: Odpočíval jsem. Na dovolenou jsme vyjeli do Anglie, ale ne za sluníčkem, spíše za poznáním. Do Nottinghamu a okolí.
Příprava na ledě: Bude to těžké, něco jiného, než jsme doposud dělali. Konečně už nebudeme běhat ve Vejsplachách. (smích)
Tipsport Hockey Cup: Získáme zkušenosti ze zápasů s extraligovými týmy, bude to jiný hokej. Asi žádný extra krásný předvádět nebudeme, spíš se budeme jenom bránit.

Ladislav Gengel

Dovolená: Byla dobrá. Nejdřív jsem si odpočinul u moře, na pláži v Egyptě a pak doma. Jestli jsem byl u pyramid? Ne, ne. Žádné výlety. To není pro mě.
Příprava na ledě: Teprve začíná. Těšíme se na to. Jsme nabuzení, jsme hokejisti, ne běžci, proto se těšíme na led. Uvidíme, co bude.
Tipsport Hockey Cup: Chceme se ukázat extralize, a to jak hráčům, tak trenérům. Budeme hrát jako v každém jiném zápase, vydat ze sebe co nejvíc. Těším se na zápas se Slavií.

Jan Bendík

Dovolená: Samozřejmě proběhla u moře. Výborně jsem si odpočinul, teď ale začíná sezona, a tak to bude chtít trochu máknout, abych se do toho dostal.
Příprava na ledě: Každý rok je to samé, začíná se, je to dřina. Důležité bude potom chytit začátek soutěže, jako se nám to povedlo vloni.
Tipsport Hockey Cup: Z mé strany to bude nová zkušenost. Budeme se snažit udělat nějaké výsledky, nemusíme zrovna vyhrát, ale extraligové týmy určitě budeme chtít potrápit.

Josef Wagenhoffer

Dovolená: Bohužel byla krátká, doma na Slovensku to s kamarády velmi rychle uběhlo.
Příprava na ledě: Už mi ten hokej trochu chyběl, jen teď ze začátku je to trochu těžké. (usmál se) Člověk si musí zvyknout na nové věci.
Tipsport Hockey Cup: Budou to dobré zápasy.