HC Nový Bydžov – HC Jičín 4:5 PP (2:2, 1:2, 1:0, 0:1)

První třetina byla vyrovnaná, domácí se ale dostali lacino do vedení. Nejprve předčili důrazem hosty před jejich brankou, o něco později nespoléhali na odpískání zakázaného uvolnění, dojeli puk a bylo to už 2:0. Hosté pak vyrovnali hru a snížili, když Body našel před brankou Pivinského. Jičín ještě stihl do konce špatně odehrané třetiny vyrovnat po šikovné akci Syrovátky.

Ve druhé části pomohl i hostům šťastný gól. Stránský sice Holcovo vysunutí nezachytil, ale dopravil puk do branky o chvilku později, když ten prošel brankáři šťastně mezi betony. Pak si už hosté vytvářeli trvalejší tlak, bohužel bez brankového vyjádření. Až v 16. minutě se prosadil v rohu Stránský, zavezl puk před branku a po Sehnoutkově zakončení to bylo 2:4. Domácí ale velmi rychle snížili při přesilovce. Pak přišel další klíčový okamžik. Více jak minutovou přesilovku 5 na 3 hosté nevyžili.

V poslední třetině Jičín pozorně bránil a snažil se odskočit o dvě branky. Herní převahu hosté i nadále prokládali zbytečnými vyloučeními, a to se jim stalo osudné při vyloučení Němce dvě minuty před koncem. V prodloužení se naštěstí ihned prosadila z rohu dvojice Šulc, Pivinský a získala pro hosty bod navíc.

Branky HC Jičín: Pivinský 2, Stránský, Sehnoutek, Syrovátka. Střely: 21:38. Vyloučení: 10:9. Sestava HC Jičín: Mrázek – Holec, Skrbek, Novotný, Němec, Kocourek, D. Košťák – Stránský, Šulc, Sehnoutek – Pivinský, Mácha, Syrovátka – Junek, F. Košťák, Body – Drahoňovský.