Lomnice nad Popelkou - Poděbrady 9:6 ( 5:2, 1:2, 3:2)

Utkání nezačalo pro Lomnici dobře a Poděbrady je zaskočily dvěma slepenými brankami v šesté minutě. Pak ale začali hráči soupeře kupit individuální chyby a Lomničtí toho začali využívat. Ještě do konce první třetiny se trefili pětkrát a prakticky tak rozhodli o osudu utkání.

Přesto se hráčům z Poděbrad podařilo utkání ještě zdramatizovat. Svěřence trenéra Knapa totiž orámovali druhou přestávku třemi góly a snížili až na 6:5. Pak se ale trefili Karásek a dvakrát Knap junior a desítka pro Lomnici byla na dohled. V závěru se ale trefil už jen hostující Skokan, a tak utkání skončilo výsledkem 9:6.

Nyní se hráči z pojizerského celku chystají na soupeře z Nové Paky. Tamní posílený klub bude v nové sezoně bojovat v nově vytvořené I. skupině Královéhradeckého kraje

Fakta - branky a nahrávky: 8. Vala (Karásek), 10. Lemfeld (Knap), 13. Kuch (Karásek), 13.,15. Rudiš, 27. Lemfeld (Junek), 48. Karásek, 49. Knap (Bittner), 50. Knap (Junek) - 6. Löffelman, 6. Pácal, 35. Skokan, 36. Malý, 41. Löffelman, 59. Skokan. Rozhodčí: Neťuka - Doležal, Kubíny. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváků: 15. Střely na branku: 38:43.

Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Pivrnec (31. Vinklář) - Bittner, Bartoš, Vala, Erlebach, Kinčl - Špaček, Rudiš, Vašek - Knap, Lemfeld, Junek - Kuch, Karásek, Král.