HC Lomnice – HC Jičín 6:3 (0:1, 4:0, 2:2)

Jičínští se potřebovali chytit, když ve druhé fázi krajské soutěže zatím nezískali ani bod. Zásluhou Franceho se ujali vedení, domácí poté zvýšili bruslařskou aktivitu, ale nedokázali zatím odpovědět.

Druhá třetina ovšem začala pro lomnické hráče skvěle, v početní výhodě vyzval ke skórování Semeckého Kožnar a bylo vyrovnáno. Minutu nato dorážel do prázdné branky sám Kožnar – 2:1. Jičínský France vyrážel zuby, byl odkázán na trestnou lavici a další početní výhodu využil Berka. Na domácí hokejky se vrátil klid a ve 37. minutě skóroval opět Berka, který zakončil vyšachování obrany Zemana s Abrahámem.

Vypadalo to, že soupeř je zlomen, ale ten dokázal nečekaně snížit na 4:2 a ve 43. minutě na 4:3. Domácí se ale nenechali znervóznět, pátou branku přidal Vágenknecht a konečné skóre zápasu stanovil na 6:3 Semecký.

Branky: 26. Semecký (Kožnar, Pavlas), 27. Majdič (Semecký, Vágenknecht), 29. Berka (Abrahám), 37. Berka (Zeman, Abrahám), 48. Vágenknecht (Abrahám, Majdič), 54. Semecký – 5. France (Mizera), 41. Pivinský, 43. Pivinský (Vajsejtl). Rozhodčí: Daněk – Hladík, Bosák. Vyloučení: 7:16. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Diváků: 243. Sestava HC Lomnice: Skákalík – Abrahám, Bartoš, Pavlas, Kožnar, Vágenknecht – Berka, Zeman, Stránský – Šulc, Majdič, Syrovátka. Další zápasy 4 kola: VTJ Liberec – PSK Liberec 1:6 (0:0 1:5 0:1), HC Frýdlant měl volný los.