HC Stadion Vrchlabí – HC Děčín 6:3 (1:3, 3:0, 2:0). Hosty zabrzdila na cestě do Krkonoš nehoda jejich autobusu s osobním autem, přesto to jejich výkon v úvodu nepoznamenalo. Poslední týdny výborně hrající Medvědi po patnácti minutách vedli již 0:3! Na poslední trefu dokázal zareagovat Šťastný a to jako kdyby nakoplo domácí do zbývajících dvou třetin.

Ve druhé třetině domácí hosty do ničeho nepustili a vyhráli prostřední část 3:0. V poslední třetině měli hosté dvakrát možnost vyrovnat, ale v obou případech na brankové čáře zaskočil za domácího Jelínka jeden z jeho spoluhráčů. Do prázdné branky pak pečetil výhru třígólový Tomáš Šťastný.

Branky a nahrávky: 15. Šťastný (Filip), 22. Bláha (Oppelt), 24. Procházka (Filip, Klement), 40. Oppelt (Jirků, Urban), 56. Šťastný (Filip, Procházka), 59. Šťastný (Novák, Filip) – 7. Rubeš (Vaněk), 11. Faigl (Oliverius), 15. Vaněk (Racek, Oliverius). Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Laczko . Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 585. HC Stadion Vrchlabí: Jelínek – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Tržický, Jandejsek, Chleborád – Procházka, Filip, Šťastný, Oppelt, Miškovský, Novák, Krsek, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Maďar.

HC Draci Bílina – HC BAK Trutnov 4:2 (2:1, 1:0, 1:1).
V souboji sousedů v tabulce byla úspěšnější domácí Bílina. Jako vítězná se ukázala ve druhé třetině branka Baránka, jenž loni hrál v Anglii. Vítězství severočeského týmu pečetil v poslední minutě do prázdné branky Petráš.

Branky a nahrávky: 13. Komínek (Procházka, Machač), 18. Trübenekr, 36. Baránek (Procházka), 60. Petráš – 15. A. Půlpán (Chytráček, T. Půlpán), 53. Abrahám (Kysela).

Sobotní program: Vrchlabí – Bílina (18.00), Trutnov – Řisuty (18.00).