„Chytal dobře,“ řekl domácí brankář na adresu svého rivala. „Jenže i kluci hráli dobře, ale byla chyba, že jsme nedali jako první druhého góla. Pak to padlo do naší brány a už to nebylo ono. Dostali jsme se pod tlak, že musíme a napadaly nám tam další góly,“ dodal.

Klíčová situace při Moskalově trefě na 2:1 Štůralu po zápase hodně mrzela. „Takovýho góla jsem snad ještě nedostal,“ kroutil hlavou. Hradecký útočník vykroužil zpoza branky, a přestože se zdálo, že Štůrala prostor u své levé tyčky utěsnil, Volráb puk do branky přeci jen dostal.

„Ale já jsem všechno stihl. Dobře jsem si tam položil hokejku, ale on, jak byl rozjetý, tak mi puk přes ni protlačil a ten mi pak vjel mezi nohy,“ popisoval vrchlabský gólman inkriminovaný okamžik. „Nejdřív jsem ani sám nevěděl, že je to gól. Myslel jsem si, že to mám,“ smutnil.

Hradec pak ještě přidal třetí a čtvrtou branku, což vedlo k vyrovnání série. „Nikdo z nás asi nepočítal, že vyhrajeme 4:0. Je to 1:1, nic se neděje. Musíme zapomenout na tenhle zápas a jet furt dál,“ povídal Štůrala, že se po jedné porážce přeci Vrchlabí nezhroutí svět. „Každé mužstvo ještě musí třikrát vyhrát, což bude těžké. Teď jedeme dvakrát do Hradce, kde se nám dařilo, tak proč bychom tam nemohli vyhrát znovu,“ uzavřel brankář.