Jihlava – Vrchlabí 4:2 (1:1, 0:0, 3:1)

Fakta - branky a asistence: 10. Stránský, 41. Hodek (Čachotský), 49. Čachotský (Hodek), 58. Hodek – 10. Čaloun (Vála, Chmelíř), 47. Kubeš (Zíma). Rozhodčí: Petružálek – Bertlík, Koskuba. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:1. Diváci: 1153.

HC Dukla Jihlava: Řehoř – Malena, Staněk, Ficenc, Dobrovolný, Takáč, Kašpar, Posmyk – Čachotský, Zeman, Hodek – Rytnauer, Bakus, Haluza – Stránský, Bezděk, L. Krupka – Man, Dušátko, Suk – Hrbatý. HC Vrchlabí: Ševčík – Matějíček, Chaloupka, Čížek, Vála, Chmelíř, Novajovský, Hanzl – Andres, Filip, Rusnák – Čaloun, Gengel, Klimt – Kubeš, Zíma, Procházka – Mikšovský.

V utkání se sice hosté dostali do vedení v 10. minutě, kdy svou individuální technikou oslnil Čaloun, jenže už za pouhých 14 vteřin Ševčíka prostřelil Stránský.

Na další góly si pak diváci museli počkat až do třetí třetiny. Uplynulo 26 vteřin od jejího zahájení a domácí Hodek z dorážky otočil výsledek – 2:1. Ve 46. minutě se v podobné situaci na druhé straně objevil Kubeš a bylo srovnáno.

Z nerozhodného stavu se ale hosté těšili pouze dvě minuty, pak totiž Hodek před vrchlabskou brankou našel úplně volného Čachotského – 3:2. Odpověď horalů přišla v 54. minutě, Gengelův gól však rozhodčí pro kopnutí bruslí neuznali a o chvíli později výhru Jihlavy pojistil Hodek.