II. LIGA

Trutnov čeká ve II. lize bitva o postupovou osmičku a nutno dodat, že tým stále nad klíčovou pozicí balancuje. Bodové rozdíly jsou v soutěži minimální a důležitý je každý úspěch. Do konce základní části zbývá odehrát jen 13 kol a pokud chtějí mít „draci“ v závěru soutěže klid, potřebují zvládnout osm utkání v lednu.

To první je čeká dnes od 18 hodin. Do Trutnova zavítá předposlední Chotěboř, tedy soupeř pro podkrkonošské hráče nejoblíbenější. Za druholigové působnosti ještě proti kolektivu od Vysočiny neztratili ani bod a v úspěšné bilanci by potřebovali pokračovat i dnes. Večer se hraje kompletní kolo a po něm dozná vyrovnaná tabulka spousty změn.

KRAJSKÁ LIGA

Také na úrovni oblastní soutěže bude středa řádně nabitá. Vrchlabí z pozice druhého celku tabulky bojuje o vítězství v základní části, proto musí vítězit a čekat na klopýtnutí lídra z Nového Města. Dnes jedou horalé pro povinné body do Opočna. Dvorských hokejistů se letos pobyt mezi nejlepší šestkou týkat nebude, přesto dnes pod Hankovým domem chtějí rivala z Jaroměře potrápit ( 18.00).