Řisuty – Dvůr Králové 2:3p (0:0, 1:0, 1:2 – 0:1)

Fakta – branky a asistence: 26. Potěchin (Babický, Krpata), 49. Rod (Babický, Kos) – 41. Ježek (Kocián), 51. Petira (Fořt), 63. Hlaváč (Hamerský). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 80. HC Rodos Dvůr Králové nad Labem: Čáp – Hamerský, Karlík, Petira, Hlaváč, Junek, Vitebský – Ukhin, Kocián, Luštinec – Valášek, Hrazdira, Fořt – Zmítko, D. Filip, Hejna – Sedláček, Ježek, Kmošek.

Byl to večer hned několika premiér. Tak zaprvé: Dvůr proti neoblíbenému soupeři všechna tři předchozí utkání prohrál a teprve na čtvrtý pokus dokázal uspět.

V oboustranně opatrném duelu, o čemž svědčí minimální počet faulů, museli hosté hned dvakrát dohánět těsný náskok soupeře. Poprvé vyrovnával v 16. vteřině třetí periody útočník Ježek, pro něhož šlo o první střelecký úspěch v sezoně. Na 2:2 dával v 51. minutě obránce Petira a rozhodnutí přinesl ve třetí minutě prodloužení přesilovkový gól dalšího beka Hlaváče. Ten dokonce skóroval vůbec poprvé ve dvorském dresu.