Ve čtvrtek 20. srpna zahájí hokejisté Dvora Králové nad Labem zápasovou přípravu na nový soutěžní ročník. Stane se tak v hale tradičního druholigového rivala z Jablonce nad Nisou.

Ještě než k tomu dojde, přichystalo si vedení klubu pro fanoušky Rodosu menší překvapení. Tuto neděli dojde k setkání příznivců jak se zástupci oddílu, tak se samotnými hokejisty a realizačním týmem.

„Připravili jsme pro naše fanoušky setkání, na kterém bychom rádi oznámili informace k průběhu nového ročníku. Minimálně jeho začátek výrazně zkomplikuje horšící se situace s virem COVID-19. Dále budou přítomni i trenér mužstva a vybraní hráči,“ prozradil Krkonošskému deníku majitel klubu Vasil Teodoridis.

Schůzka se uskuteční od nedělních 15 hodin v restauraci Penzionu Za Vodou a vedle nového kouče Jiřího Zörklera by měli být přítomni také hráči Jakub Luštinec, Milan Valášek, Jiří Půhoný, Jiří Vašíček a Jaroslav Moučka.

„Všichni budou fanouškům k dispozici pro případné otázky a širší diskuzi. K setkání dojde před tréninkovou jednotkou, tudíž i pro hráče půjde o zajímavé zpestření,“ dodal Teodoridis.

Tento týden na všechny hokejové kluby přišla ze svazu pravidla k chování jednotlivých oddílů při přípravných a především pak mistrovských zápasech. Platit bude řada omezení nejen při počtu diváků přítomných na utkáních.

„Vše je pro nás hodně aktuální a materiálem se prodíráme. Nebude to nic příjemného. Pro naše fanoušky mám ale také dobré zprávy. Jednou z nich je připomínka, že dávno probíhá prodej permanentních vstupenek. Vzhledem k tomu, že počet míst k sezení bude, díky zmíneným opatřením, velmi omezen, pak právě permanentka může být jedinou jistotou k sezení při zápasech,“ dodal majitel HC Rodos, jenž zájemcům vstupenku sám předá.

Podrobnosti k novému ročníku se tedy příznivci dvorského hokeje dozvědí tuto neděli od 15 hodin v prostorách Penzionu Za Vodou.