Už na začátku října se v pražské O2 aréně uskuteční dva hokejové zápasy v NHL Global Series 2022. Vyprodané největší hale u nás se představí celky San Jose Sharks a Nashville Predators. Duely budou odehrány 7. a 8. října a dá se očekávat, že se oba uskuteční v perfektní kulise.

Hokejisté Hronova za sebou v letní přípravě na novou sezonu mají dva odehrané zápasy. V obou podlehli soupeři z Vrchlabí. Doma 3:4, v odvetě pak vysoko 2:7.
Už se poprali? Přípravné derby hokejových rivalů ve Vrchlabí předčasně ukončeno

Tak jako se blíží nevšední duely, přiblížila se také série zastávek NHL Global Fan Tour, která jako první zavítá do města, které si na hokejové tradici zakládá. Do města, jež je označováno bránou Krkonoš a v němž se kvalitní hokej hraje už léta.

NHL Global Fan TourNHL Global Fan TourZdroj: nhl.comPrávě zítra, tedy ve čtvrtek 15. září jedinečná akce odstartuje na vrchlabském náměstí T. G. Masaryka a na své si přijdou jak dospělí, tak děti bez ohledu na to, zda někdy přišli s ledním hokejem do styku.

NHL Global Fan Tour je totiž sérií zastávek s interaktivními aktivačními hokejovými stánky po několika koutech České republiky. Jejím cílem je podpořit zmiňované zápasy v Praze a otevřít hokejové dveře široké veřejnosti napříč celým Českem.

Návštěvníci vrchlabské akce si stejně jako všude jinde budou moci během celého dne vyzkoušet nejrůznější interaktivní hokejové aktivity. Na vrchlabském náměstí jim u nich navíc budou asistovat mimo jiné i hráči zdejšího druholigového A týmu a trenéři mládeže.

David Pastrňák v dresu Bostonu slaví gól v play-off.
Pastrňák se těší na spolupráci s Krejčím. Novou smlouvu teď neřeším, říká

Probíhat bude také doprovodný program a soutěže o různé ceny. Ve čtvrtek se do Vrchlabí na náměstí rozhodně vyplatí dorazit, proto neváhejte a kdo můžete, přijďte s užít zajímavý program, který odstartuje dopoledne v 10 hodin a probíhat bude do 18. hodiny.

Všechny zastávky NHL Global Fan Tour

Čtvrtek 15. září Vrchlabí, náměstí T. G. Masaryka
Pondělí 19. září - Litoměřice, Zahrada Čech
Středa 21. září - Hodonín, Zpívající fontána
Pátek 30. září - Praha, Náměstí Republiky
Sobota 1. října - Praha, metropole Zličín
Pondělí 3. října - Berlín, Mercedes Benz Platz
Úterý 4. října - Berlín, Mercedes Benz Platz