Z triumfu se může radovat Jaroslav Mrkvička z Chotěvic (startovní číslo HK0191), jenž byl s tipem na 74 vstřelených branek nejblíže Supertrefě.

Vítěze 6. kola prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 724 717 854. Získává balíček od pivovaru Tambor a věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 6. kola
1.  Mountfield Hradec Králové – PSG Zlín                   (3:1) 1
2.  SC Kolín – HC Vrchlabí                                         (5:3) 1
3.  BK Havlíčkův Brod – HC Trutnov                         (4:1) 1
4.  BK Nová Paka – SK Třebechovice pod Orebem   (3:2) 1
5.  HC Jaroměř – HC Rodos Dvůr Králové n. Labem (2:6) 2
6.  Spartak Nové Město nad Metují – HC Náchod      (6:2) 1
7.  HC Jičín – Stadion Nový Bydžov                          (1:5) 2
8.  HC Skuteč – SK Třebechovice pod Orebem B      (9:1) 1
9.  HC Opočno – HC Wikov Hronov                         (2:7) 2
10.  TJ Lanškroun – Sokol Semechnice                     (6:4) 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 73 branek.

O vedoucí příčku se dělí kvarteto hráčů

NHL (1. – 9. místo)
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    20    71
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    17    71
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    14    71
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    14    71
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    20    68
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    20    68
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    17    68
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    17    68
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    11    68

KHL (10. – 47. místo)
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    17    65
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    17    65
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    17    65
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    17    65
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    14    65
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    14    65
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    14    65
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná    14    65
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    14    65
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    14    65
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    14    65
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    11    65
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    11    65
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    11    65
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují    11    65
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    8    65
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    20    62
HK0280    Milan Řehák, Libotov    20    62
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    17    62
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    17    62
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    17    62
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    17    62
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    17    62
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    17    62
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    14    62
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    14    62
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    14    62
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    14    62
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    14    62
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    14    62
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    14    62
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    14    62
HK0064    Radek Zima, Prasek    14    62
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    11    62
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    11    62
HK0290    Michal Matura, Semily    11    62
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    11    62
HK0292    František Polák, Jičín    11    62

EXTRALIGA (48. – 116. místo)
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    14    60
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    17    59
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    17    59
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    17    59
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    17    59
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    17    59
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    17    59
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    17    59
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    17    59
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    17    59
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    14    59
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    14    59
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    14    59
HK0159    Josef Hofman, Černčice    14    59
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    14    59
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    14    59
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    14    59
HK0111    Jan Radoň, Blešno    14    59
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    14    59
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    14    59
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    14    59
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    11    59
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    11    59
HK0190    Marie Holá, Trutnov    11    59
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    11    59
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    11    59
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    11    59
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    11    59
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    8    59
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    17    56
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    17    56
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    17    56
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    17    56
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    17    56
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    17    56
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    17    56
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    17    56
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    17    56
HK0038    Petr Šolc, Machov    17    56
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    14    56
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    14    56
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    14    56
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    14    56
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    14    56
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    14    56
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    14    56
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    14    56
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    14    56
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    14    56
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    14    56
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    11    56
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    11    56
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    11    56
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    11    56
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    11    56
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    11    56
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    11    56
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná    11    56
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    11    56
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    11    56
HK0256    Martin Nosek, Solnice    11    56
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    11    56
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    11    56
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    11    56
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    11    56
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    11    56
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    11    56
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    8    56
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    8    56

I. LIGA (117. – 196. místo)
HK0353    Pavel Holý, Trutnov    17    54
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    17    54
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    14    54
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    17    53
HK0079    Pavel Brett, Králíky    14    53
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    14    53
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    14    53
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    14    53
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    14    53
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    14    53
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    14    53
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    14    53
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    14    53
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    14    53
HK0294    Alois Dejl, Jičín    11    53
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    11    53
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    11    53
HK0310    Martina Dejlová, Louny    11    53
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    11    53
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    11    53
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    11    53
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    11    53
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    11    53
HK0165    Petr Holý, Trutnov    11    53
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    11    53
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    11    53
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    11    53
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    11    53
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    11    53
HK0040    Petra Nováková, Habřina    11    53
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    11    53
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    11    53
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    11    53
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    11    53
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    11    53
HK0039    Jan Šolc, Machov    11    53
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    11    53
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    11    53
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    11    53
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.    8    53
HK0184    Václav Herout, Trutnov    8    53
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    8    53
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    8    53
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    8    53
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    8    53
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    8    53
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    5    53
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    14    51
HK0029    Jiří Krista, Hronov    14    51
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko    14    51
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    11    51
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    17    50
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    14    50
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    14    50
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    11    50
HK0297    Martin Dejl, Louny    11    50
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    11    50
HK0300    Jan Halčák, Jičín    11    50
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    11    50
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    11    50
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    11    50
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    11    50
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    11    50
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    11    50
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    11    50
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    11    50
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    11    50
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    11    50
HK0138    František Dušek, Holohlavy    8    50
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    8    50
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    8    50
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    8    50
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    8    50
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    8    50
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    8    50
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    8    50
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    8    50
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    8    50
HK0313    Václav Kameník, Jičín    5    50
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    5    50

II. LIGA (197. – 266. místo)
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    14    48
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    14    48
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod    17    47
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady    14    47
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    14    47
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    14    47
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    14    47
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    14    47
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    14    47
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    11    47
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    11    47
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    11    47
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    11    47
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    11    47
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice    11    47
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    11    47
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    11    47
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    11    47
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    11    47
HK0003    Jiří Říha, Úpice    11    47
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    11    47
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    8    47
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    8    47
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové    8    47
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    8    47
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    8    47
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    8    47
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    8    47
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    8    47
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    8    47
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    8    47
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    5    47
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    14    45
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    14    45
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav    11    45
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko    11    45
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    11    45
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové    8    45
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    0    45
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    14    44
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary    14    44
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov    14    44
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    14    44
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    14    44
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    14    44
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    14    44
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    11    44
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    11    44
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    11    44
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    11    44
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    11    44
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    11    44
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    11    44
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    11    44
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    11    44
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    11    44
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice    11    44
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí    11    44
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice    11    44
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    8    44
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    8    44
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    8    44
HK0316    František Lachman, Jičín    8    44
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    8    44
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    8    44
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    8    44
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    44
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    8    44
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    2    44
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    2    44

KRAJSKÁ LIGA (267. – 318. místo)
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    14    42
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    14    42
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov    14    42
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    11    42
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    11    42
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko    11    42
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    11    42
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    8    42
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    8    42
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    8    42
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    0    42
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    14    41
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    8    41
HK0271    Roman Izák, Opočno    8    41
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    8    41
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    8    41
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    8    41
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    8    41
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    8    41
HK0113    Josef Taichman, Prasek    8    41
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    8    41
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    5    41
HK0112    Martin Taichman, Prasek    5    41
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    5    41
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    2    41
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    14    39
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.    14    39
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    14    39
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    14    39
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    11    39
HK0363    Petr Mašek, Čeperka    11    39
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    11    39
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko    8    39
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    8    39
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    0    39
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    0    39
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    14    38
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    11    38
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.    11    38
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    11    38
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    11    38
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    8    38
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná    8    38
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    8    38
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    8    38
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    8    38
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    5    38
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    5    38
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška    5    38
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    5    38
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    38
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    2    38

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (319. – 354. místo)
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    14    36
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    14    36
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    11    36
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice    8    36
HK0367    Alois Dejl II, Jičín    0    36
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    0    36
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk    11    35
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná    11    35
HK0166    Josef Pich, Trutnov    11    35
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    11    35
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    8    35
HK0370    Pavel Marek, Javornice    8    35
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    8    35
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    5    35
HK0162    Radka Novotná, Černčice    5    35
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    5    35
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    11    33
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    11    33
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    8    33
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    8    33
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    8    33
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    8    33
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    5    33
HK0381    Milan Lustig, Jičín    0    33
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná    8    32
HK0185    Michal Herout, Trutnov    5    32
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    5    32
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    5    32
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    5    32
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    2    32
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov    14    31
HK0400    Naďa Zimová, Prasek    14    31
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    11    30
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    8    30
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    8    30
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    5    30

LIGA AMATÉRŮ (355. – 388. místo)
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    14    29
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    11    29
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná    5    29
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    2    29
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    14    27
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    8    27
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    2    27
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    26
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    5    26
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    -4    26
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    14    25
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    14    24
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    11    24
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    5    24
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice    5    24
HK0382    Karel Šulc, Lužany    5    23
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    23
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    11    22
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové    8    21
HK0269    Petr Kain, Dobruška    5    21
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    2    21
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    11    20
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    2    20
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    11    19
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    0    17
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    -4    17
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice    5    15
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    11    14
HK0167    Marek Birke, Trutnov    2    14
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    2    14
HK0062    Karel Dušek, Prasek    0    13
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové    2    11
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    0    11
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    8    10

ALESPOŇ TO ZKUSILI (389. – 400. místo)
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    2    9
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    0    9
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    0    8
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    5    6
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    0    5
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov    0    5
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    11    3
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    0    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    0    3
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.    -1    -8