Z triumfu se může radovat Václav Herout z Trutnova (startovní číslo HK0184), jenž stejně jako dalších devět hráčů uhodl osm z deseti výsledků. S tipem na 63 vstřelených branek byl ale nejblíže Supetrefě!

Vítěz 4. kola získává balíček od pivovaru Tambor a dále věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 4. kola
1.  Florida Panthers – New York Rangers               (3:0) 1
2.  Columbus Blue Jackets – Washington Capitals (4:4) 0
3.  Dynamo Pardubice – Vítkovice Steel                (3:3) 0
4.  Kometa Brno – Škoda Plzeň                             (5:2) 1
5.  Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec                        (5:2) 1
6.  PSG Zlín – Olomouc                                          (4:2) 1
7.  BK Mladá Boleslav – Verva Litvínov                    (2:0) 1
8.  Piráti Chomutov – Energie Karlovy Vary            (3:1) 1
9.  Nové Město – HC Rodos Dvůr Králové              (6:4) 1
10.  HC Skuteč – TJ HC Hronov                             (3:6) 2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 62 branek.

Supertrefa poslala Tambory do Trutnova

NHL (1. – 9. místo)
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové        14    40
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky                11    40
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice                    11    40
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí                14    37
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové            11    37
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov                    11    37
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují         8    37
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná                 5     37
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové                 5    37

KHL (10. – 52. místo)
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí                14    34
HK0327    Martin Izák, Jaroměř                    14    34
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.                14    34
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.                11    34
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč                    11    34
HK0290    Michal Matura, Semily                 11    34
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice            11    34
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.        11    34
HK0292    František Polák, Jičín                    11    34
HK0110    Luboš Radoň, Blešno                    11    34
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové                11    34
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.                 8    34
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno                 8    34
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.              8    34
HK0239    Lukáš Matura, Libštát                     8    34
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov                 8    34
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná             2    34
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.            11    31
HK0108    Martin Hopko, Sendražice                11    31
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná                11    31
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod                     8    31
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.             8    31
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.             8    31
HK0190    Marie Holá, Trutnov                     8    31
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov                 8    31
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové             8    31
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát                 8    31
HK0071    Pavel Purma, Sloupno                     8    31
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod                 8    31
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod                 8    31
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice             8    31
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice                 8    31
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov                 8    31
HK0064    Radek Zima, Prasek                     8    31
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové                 8    31
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové         5    31
HK0004    Miloš Kubík, Hronov                     5    31
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov                 5    31
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec                 5    31
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř                 5    31
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové                 5    31
HK0263    Bohuslav Šolín, Val                     5    31
HK0285    Romana Skrbková, Brdo                 0    29

EXTRALIGA (53. – 99. místo)
HK0184    Václav Herout, Trutnov                14    28
HK0159    Josef Hofman, Černčice                14    28
HK0005    Petr Drašnar, Václavice                11    28
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.            11    28
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov                11    28
HK0313    Václav Kameník, Jičín                    11    28
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.                11    28
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.            11    28
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové            11    28
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové            11    28
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná             8    28
HK0295    Helena Dejlová, Jičín                     8    28
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové                 8    28
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno                 8    28
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod                 8    28
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice                 8    28
HK0182    Otakar Jón, Trutnov                     8    28
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí                 8    28
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná             8    28
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná             8    28
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí             8    28
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí             8    28
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát                 8    28
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby                 8    28
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí                 8    28
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí                 8    28
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany                 8    28
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov                 8    28
HK0111    Jan Radoň, Blešno                     8    28
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí                 8    28
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn                 8    28
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby             8    28
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice                 8    28
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř                     5    28
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky         5    28
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí                 5    28
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.                 5    28
HK0198    Karel Havelka, Trutnov                 5    28
HK0101    Renata Chladová, Kosičky                 5    28
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné                     5    28
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové             5    28
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové                 5    28
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové         5    28
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují             5    28
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové             5    28
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové                 2    28
HK0256    Martin Nosek, Solnice                     2    28

I. LIGA (100. – 180. místo)
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.                14    25
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové            11    25
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové            11    25
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové            11    25
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové        11    25
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové            11    25
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové            11    25
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek                11    25
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové                11    25
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín                     8    25
HK0299    Lucie Dejlová, Louny                     8    25
HK0310    Martina Dejlová, Louny                 8    25
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí                     8    25
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.             8    25
HK0007    Pippo Dukla, Náchod                     8    25
HK0138    František Dušek, Holohlavy                 8    25
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.             8    25
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno                 8    25
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice                 8    25
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové             8    25
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové             8    25
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov                     8    25
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov                 8    25
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov             8    25
HK0336    Jiří Kotek, Černilov                     8    25
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.             8    25
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec         8    25
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov                 8    25
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby                 8    25
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby                 8    25
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice                 8    25
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov             8    25
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice             8    25
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov             8    25
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov                 8    25
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové             8    25
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové         8    25
HK0244    Marta Suchá, Radvanice                 8    25
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň                     8    25
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň                 8    25
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň                 8    25
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov             8    25
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice                  8    25
HK0294    Alois Dejl, Jičín                         5    25
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice                 5    25
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary                 5    25
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové             5    25
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové         5    25
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.             5    25
HK0165    Petr Holý, Trutnov                     5    25
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky                     5    25
HK0270    Milan Koleno, Dobruška                 5    25
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové                 5    25
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice                 5    25
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové             5    25
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice                     5    25
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov                     5    25
HK0240    Ondřej Matura, Libštát                 5    25
HK0040    Petra Nováková, Habřina                 5    25
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš                     5    25
HK0003    Jiří Říha, Úpice                         5    25
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové             5    25
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice         5    25
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn             5    25
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov                 5    25
HK0039    Jan Šolc, Machov                     5    25
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice             5    25
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové             5    25
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov                 5    25
HK0099    Jan Bílek, Praskačka                     2    25
HK0103    Radek Chlad, Kosičky                     2    25
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové             2    25
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí              2    25
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov                     2    25
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice                 2    25
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové             2    25
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby                 2    25
HK0112    Martin Taichman, Prasek                 2    25
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice            -1    25
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové        14    23
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové                 8    23

II. LIGA (181. – 274. místo)
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.                14    22
HK0127    David Havránek, Hradec Králové            11    22
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové            11    22
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové            11    22
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové            11    22
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice            11    22
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná                11    22
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov                 8    22
HK0079    Pavel Brett, Králíky                     8    22
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary                 8    22
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.             8    22
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové             8    22
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice                 8    22
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná             8    22
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice                     8    22
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov                     8    22
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov             8    22
HK0077    Josef Pozler, Podoliby                     8    22
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek                 8    22
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové                 8    22
HK0280    Milan Řehák, Libotov                     8    22
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov             8    22
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice             8    22
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov                 8    22
HK0098    Milada Bílková, Praskačka                 5    22
HK0017    Milan Bitnar, Hronov                     5    22
HK0297    Martin Dejl, Louny                     5    22
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná             5    22
HK0300    Jan Halčák, Jičín                         5    22
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín                 5    22
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové         5    22
HK0183    Leoš Herout, Trutnov                     5    22
HK0271    Roman Izák, Opočno                     5    22
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov                 5    22
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové         5    22
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna                 5    22
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna                 5    22
HK0168    Eva Pichová, Trutnov                     5    22
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín                 5    22
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové                 5    22
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové         5    22
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov                 5    22
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové             5    22
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.             5    22
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov                 2    22
HK0001    Richard Ducháč, Úpice                     2    22
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice                 2    22
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové         2    22
HK0018    Petr Kylar, Stárkov                     2    22
HK0316    František Lachman, Jičín                 2    22
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice                 2    22
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná                 2    22
HK0038    Petr Šolc, Machov                     2    22
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany                 2    22
HK0113    Josef Taichman, Prasek                 2    22
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná             2    22
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř                    -1    22
HK0353    Pavel Holý, Trutnov                     8    20
HK0068    Štefan Kotek, Prasek                     8    20
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo                  0    20
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov                 0    20
HK0029    Jiří Krista, Hronov                     0    20
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko                     0    20
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška                  0    20
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice                11    19
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov                11    19
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové            11    19
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové        11    19
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.                11    19
HK0367    Alois Dejl II, Jičín                     8    19
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové         8    19
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice                 8    19
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná             8    19
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř                     8    19
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná                 8    19
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí             8    19
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.             5    19
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice                 5    19
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek                 5    19
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov                 5    19
HK0381    Milan Lustig, Jičín                     5    19
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř                 5    19
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná             5    19
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška                 5    19
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice                 5    19
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice                 5    19
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice             5    19
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves             5    19
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové             2    19
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín                     2    19
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice                 2    19
HK0298    Lenka Dejlová, Louny                     2    19
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.                 2    19
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice            -1    19

KRAJSKÁ LIGA (275. – 314. místo)
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín                    11    17
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov             8    17
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno                 8    17
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.             0    17
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav             0    17
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí                 0    17
HK0284    Helena Skrbková, Brdo                  0    17
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko                     0    17
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí                    -1    17
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady                 8    16
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady             8    16
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.             8    16
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná                 8    16
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava                     8    16
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň                 8    16
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice                     8    16
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.             5    16
HK0269    Petr Kain, Dobruška                     5    16
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov                 5    16
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.                 5    16
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná                 5    16
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno                 5    16
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná         5    16
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí                     5    16
HK0006    Petr Drašnar, Náchod                     2    16
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.             2    16
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové         2    16
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška                 2    16
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek                 2    16
HK0162    Radka Novotná, Černčice                 2    16
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná             2    16
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek                 2    16
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové             2    16
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany                -1    16
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná                -1    16
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov                -1    16
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                -1    16
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná                -1    16
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby            -1    16
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové            -1    16

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (315. – 389. místo)
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové                 5    14
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové             5    14
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice                 0    14
HK0250    Aleš Kupka, Čánka                     0    14
HK0363    Petr Mašek, Čeperka                     0    14
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko                 0    14
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice                 8    13
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové         5    13
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové                 5    13
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč             5    13
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov                 5    13
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod                 5    13
HK0166    Josef Pich, Trutnov                     5    13
HK0062    Karel Dušek, Prasek                     2    13
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary                     2    13
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov                     2    13
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná             2    13
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové             2    13
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň                 2    13
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové             2    13
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany                -1    13
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice            -1    13
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov                 8    11
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.             0    11
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec                 0    11
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.         0    11
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice                     0    11
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí              0    11
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice             0    11
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové             0    11
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko                     0    11
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice                 0    11
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice                 0    11
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové             0    11
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové             0    11
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov                     5    10
HK0370    Pavel Marek, Javornice                 5    10
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná             5    10
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí                     5    10
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná         5    10
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk                 2    10
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná             2    10
HK0281    Pavel Žák, Předměřice                     2    10
HK0102    Michal Chlad, Kosičky                    -1    10
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.                -1    10
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují        -1    10
HK0254    Pavel Nosek, Solnice                     0     9
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové             2     8
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.             0     8
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.             0     8
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec                 0     8
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.             0     8
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo                 0     8
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí                 0     8
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo                     0     8
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové             2     7
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná             2     7
HK0185    Michal Herout, Trutnov                -1     7
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové            -4     7
HK0382    Karel Šulc, Lužany                    -4     7
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové        -7     7
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové             5     5
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice                 5     5
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí                 0     5
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov                 0     5
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín                     2     4
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov             2     4
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná             2     4
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové            -1     4
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové            -1     4
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná                -1     4
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                 0     3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř                 0     3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř                 0     3
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín                     0     2

AMATÉŘI (390. – 398. místo)
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.                 8     1
HK0167    Marek Birke, Trutnov                    -1     1
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.             0     0
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.         0     0
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.             0     0
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice                    -1    -1
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové            -7    -2
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.             0    -3
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota                -1    -8