Trutnov potřetí podlehl Kobře

Trutnov – Ani na třetí pokus se hokejistům nepodařilo porazit pražskou Kobru. Po předchozích dvou neúspěších (3:4, 2:4) podlehli v neděli doma soupeři opět 2:4. Na začátku třetí třetiny sice vedli 2:1, ale nevyužili dostatečně přesilové hry a sami pak inkasovali tři góly v posledních třech minutách po zbytečných faulech kapitána Suchého.

14.12.2009

Ilustrační foto.Foto: Miloš Šálek

Trutnov – Kobra Praha 2:4 (0:1, 1:0, 1:3). Branky a asistence: 26. Suchý (Chytráček), 41. Jindřich (Klement) – 10. Holý (Sodomka, Novák), 58. Paris (Žáček, Bárta), 60. Paris (Žáček, Bárta), 60. Záhorovský (Bárta). Rozhodčí: Kareš - Daněk, Prokop. Vyloučení: 8:10, navíc Holý (Kobra) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:2. Diváků: 410.

HC Trutnov: Alexa – Pazdera, Mečiar, Spudil, Antonín, Klement, Mlejnek – Suchý, Chytráček, Jindřich – Mikolášek, Šejnoha, Pulpán – Dlab, Stehno, Petr – Chochola, Mašek, Řehák.

Domácí se v zápase trápili. Byli málo aktivní, nedostávali se do šancí a soupeře zbytečně několikrát pustili do vyložené příležitosti. Řadu šancí pokryl gólman Alexa, nestačil pouze v 10. minutě na ránu Holého – 0:1. Ani ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. V málo atraktivním duelu se na obou stranách střílelo jen výjimečně. Výjimkou byla pouze akce domácích ve 26. minutě. Chytráček se po vhazování chytře protáhl přes soupeře a posunul puk na volného Suchého, který se nemýlil - 1:1.

Rozhodující okamžiky přišly v závěru druhé a úvodu třetí třetiny. Trutnov dal během pětiminutové přesilovky pouze jediný gól Ladislavem Jindřichem (2:1). Šance skórovat přitom promarnili Pulpán, Chytráček a Šejnoha. Další selhání přišlo v závěru. Kapitán Suchý se nechal v čase 56,19 vyloučit a soupeř v přesilovce srovnal na 2:2. Minutu po návratu z trestné Suchý fauloval znovu a Kobra v čase 59,38 opět trestala – 2:3. Při závěrečné hře bez brankáře Trutnov inkasoval čtvrtý gól do prázdné branky.

„Jedním z klíčových okamžiků bylo nevyužití přesilovky pěti proti třem a druhým selhání kapitána Suchého v závěru utkání. Se soupeřem jsme se zbytečně trápili,“ řekl kouč Trutnova Radim Haupt, který bezprostředně po zápase rezignoval na své funkce generální manažer a trenér týmu.

(pac)

14.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Vedoucí provozu 14 900 Kč Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení Pizzař + vedoucí provozovny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PIZZAŘ + VEDOUCÍ PROVOZOVNY, Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek. Druhé místo výkonu práce ( další pracoviště zaměstnavatele) bude na adrese: náměstí T.G. Masaryka 86, 55401 Dvůr Králové nad Labem.. Pracoviště: Sergej karadža - pracoviště, Krkonošská, č.p. 16, 543 01 Vrchlabí 1. Informace: Sergej Karadža, +420 499 453 227. Zdravotnictví - Zdravotnictví Farmaceut 23 000 Kč Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu Dělník farmaceutické a zdravotní výroby (obsluha strojů a zařízení). Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Práce v moderním čistém prostředí výrobní společnosti vyrábějící hygienické potřeby. Budete obsluhovat výrobní linku, hlídat přísun materiálu na linku, organizovat a řídit práci na lince., , Nabízíme, náborový příspěvek 10 000 Kč, stabilní a dobrou práci v čistém prostředí , mzdu 23 000 Kč hrubého za měsíc s možností dalšího růstu už po zapracování + 13. a 14. plat navíc, 6 dní sick days , podniková prodejna, podpora vzdělávání, dárky za výrobní výkon a firemní výročí , stravenky, dotované stravování, společenské firemní akce, do práce i z práce můžete využít svozové dopravy ze Semil, Železného Brodu, Lomnice na Popelkou, Liberce, Jablonce nad Nisou a Mnichova Hradiště. Pracoviště: Randstad s.r.o.-turnov, Vesecko, č.p. 491, 511 01 Turnov 1. Informace: , . Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 100 Kč Číšníci a servírky Obsluha - snídaně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA -SNÍDANĚ - příjemné vystupování, spolehlivost, částečná znalost NJ nebo AJ, možnost i zkráceného pracovního úvazku nebo DPP, Prac. doba od 5.30 - 10.00 hod.. Pracoviště: Erika s.r.o. špindlerův mlýn - hotel gendorf, Krkonošská, č.p. 153, 543 01 Vrchlabí 1. Informace: Tomislav Tryzna, +420 733 323 339. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÝ DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost., , Pracoviště Grupo Antolin Turnov, Průmyslová 3000, 511 01 Turnov, , kontakt: e-mailem na adrese: pros@ospro.cz. Pracoviště: Ospro production spol. s r.o. - grupo antolin turnov, Průmyslová, č.p. 3000, 511 01 Turnov 1. Informace: Futovová, +420 775 588 928,775 381 780.

Logo Tip ligy čtenářů Deníku. Ilustrační obrázek.

Bonusový kód Ireně Balánové nechyběl

Souboj mezi rezervou Úpice (červené dresy) a Bohuslavicemi nabídl divákům pět branek. Z výhry 2:3 se radovali hosté.
12

Nevídané. Vedoucí tým naložil druhému v tabulce 11 branek

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Basketbalistky Trutnova přidaly druhou výhru, přehrály Strakonice

Trutnov - Basketbalistky trutnovské Lokomotivy zvítězily také ve druhém domácím utkání sezony. V 5. kole ŽBL porazily strakonický celek U19 Chance 84:59. Všechny hráčky základní sestavy dokázaly stejně jako před týdnem proti Slovance nastřílet dvouciferný počet bodů. Nejvíce jich zaznamenala Tereza Šípová (16). Američanka Jordan Adamsová znovu dosáhla na double-double (13 bodů, 11 doskoků).