Trutnov – Kobra Praha 2:4 (0:1, 1:0, 1:3). Branky a asistence: 26. Suchý (Chytráček), 41. Jindřich (Klement) – 10. Holý (Sodomka, Novák), 58. Paris (Žáček, Bárta), 60. Paris (Žáček, Bárta), 60. Záhorovský (Bárta). Rozhodčí: Kareš - Daněk, Prokop. Vyloučení: 8:10, navíc Holý (Kobra) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:2. Diváků: 410.

HC Trutnov: Alexa – Pazdera, Mečiar, Spudil, Antonín, Klement, Mlejnek – Suchý, Chytráček, Jindřich – Mikolášek, Šejnoha, Pulpán – Dlab, Stehno, Petr – Chochola, Mašek, Řehák.

Domácí se v zápase trápili. Byli málo aktivní, nedostávali se do šancí a soupeře zbytečně několikrát pustili do vyložené příležitosti. Řadu šancí pokryl gólman Alexa, nestačil pouze v 10. minutě na ránu Holého – 0:1. Ani ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. V málo atraktivním duelu se na obou stranách střílelo jen výjimečně. Výjimkou byla pouze akce domácích ve 26. minutě. Chytráček se po vhazování chytře protáhl přes soupeře a posunul puk na volného Suchého, který se nemýlil - 1:1.

Rozhodující okamžiky přišly v závěru druhé a úvodu třetí třetiny. Trutnov dal během pětiminutové přesilovky pouze jediný gól Ladislavem Jindřichem (2:1). Šance skórovat přitom promarnili Pulpán, Chytráček a Šejnoha. Další selhání přišlo v závěru. Kapitán Suchý se nechal v čase 56,19 vyloučit a soupeř v přesilovce srovnal na 2:2. Minutu po návratu z trestné Suchý fauloval znovu a Kobra v čase 59,38 opět trestala – 2:3. Při závěrečné hře bez brankáře Trutnov inkasoval čtvrtý gól do prázdné branky.

„Jedním z klíčových okamžiků bylo nevyužití přesilovky pěti proti třem a druhým selhání kapitána Suchého v závěru utkání. Se soupeřem jsme se zbytečně trápili,“ řekl kouč Trutnova Radim Haupt, který bezprostředně po zápase rezignoval na své funkce generální manažer a trenér týmu.