HC Jičín/Lomnice – HC Nová Paka/Jičín 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Jičín začal doma tlakem a chvíli se hrálo jen před brankou hostí. Celkem lacině skóroval Košťák, když si brankář hostů neporadil s jeho střelou z dálky. Následně hosté přidali, bruslením, důrazem v osobních soubojích a jednoduchým přechodem do protiútoku dostávali domácí pod tlak, který naštěstí nevyjádřili gólově.

Domácí do druhé části stáhli sestavu na tři pětky. Hra se vyrovnala a hrál se solidní juniorský hokej s množstvím osobních soubojů. Ve 23. minutě se v bezprostřední šanci neprosadil Syrovátka, ale našel před brankou Novotného a bylo to 2:0. Pak na samém konci přesilovky 5 na 3 hosté střelou od modré snížili.

Vyrovnání přišlo v poslední části brzy a oba celky se pak snažily rozhodnout. Blíže ke gólu měli hosté, když nastřelili tyč. Už se zdálo, že dojde na prodloužení, ale Sehnoutek ve středním pásmu našlápl a prudce zdálky vystřelil. K překvapení všech skončil plachtící puk v síti. Hostům už potom nepomohla ani power play.

Branky: F. Košťák, Novotný a Sehnoutek. Střely: 24:27. Vyloučení: 6:4. HC Jičín/ Lomnice: Pivrnec – Holec, Křivský, Němec, Jirásek, Kocourek, D. Košťák – Novotný, Mácha, Syrovátka - Stránský, Šulc, Junek – Mašek, Sehnoutek, Pivinský – F. Košťák, Skrbek, Body.