Na ledě východočeského rivala prohráli 1:4. Odvetný souboj s vítězem základní části Pardubického kraje se uskuteční zítra na kluzišti pod Hankovým domem od 13 hodin.

HC Chrudim – HC Dvůr Králové/Náchod 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)

Branka hostů: Presse (Zeman). HC Dvůr Králové/ Náchod: Ježek – Pavelka, Prokůpek, Michl, Kosík, Šantroch, Dvořák – Zmítko, Lelka, Mišinec, Labík, Zeman, Presse, Petráš, Kasan, Sopr.

Z úvodního náporu vytěžili domácí vedoucí gól v 8. minutě. Odpověď našel Presse ve 14. minutě a vyrovnal na 1:1. I když měli domácí převahu, vydržel nerozhodný stav až do 46. minuty. Velká škoda byla pro hosty neproměněný samostatný nájezd Kasana, kterým mohl vyrovnat na 2:2.

Fyzickou i věkovou převahu soupeř zúročil v závěru utkání, kdy získal dvougólový náskok po tečovaných střelách od modré čáry. Pokus o zvrat odvoláním výborně chytajícího brankáře Ježka se hostům nezdařil, naopak střelou do opuštěné branky domácí zpečetili své vítězství.