PSK Liberec – HC Lomnice 4:3 po SN (1:1, 1:1, 1:1, 0:0)

Hned v úvodu se domácí dopustili dvou faulů, ale hostům se v přesilovce nedařilo a hrubkou dokonce soupeři darovali úvodní gól. Po závaru před brankou naštěstí vyrovnal v 10. minutě Semecký.
Ve druhé části domácí využili díky Šebestovi přesilovku. Lomnického Syrovátku vychytal gólman Kysilka, vzápětí ale vyrovnal Abrahám. Zřetelná střelecká převaha byla na straně Lomnických, ale velké šance nepřicházely.
Ve 46. minutě se prosadil domácí Měrtl, tři minuty před koncem ovšem znovu vyrovnal David Bláha. Prodloužení skončilo bez branek, a tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. Po třech z nich byl stav 2:2. Následně se na lomnické straně neprosadil Radek Hrabal, naopak domácí Jakub Šebesta se golfákem trefil nad rameno Tříšky a urval pro svůj tým druhý bod.

Branky: 6. Černý, 34. Šebesta Jakub, 46. Měrtl (Černý) – 10. Semecký, 36. Abrahám (Bartoš, Syrovátka), 58. Bláha D. (Abrahám), rozhodující nájezd Šebesta Jakub. Rozhodčí: Daněk – Bosák, Hanzlík. Vyloučení: 9:5 navíc Vágenknecht 10 min OT. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváků: 30. Střely: 18:42. Lomnice: Tříška – Pavlas, Kožnar, Abrahám, Bartoš, Vágenknecht, Holec – Stránský, Šulc, Hrabal, Dolenský, D. Bláha, Syrovátka, Němec, Semecký, Majdič, Sehnoutek. Trenéři: Matis, Novák.

Další utkání krajského přeboru: VTJ Ještěd Liberec – HC Frýdlant 10:4. V neděli 15. listopadu přívítá HC Lomnice v 16.45 HC Jičín a v úterý od 18 hodin jede lomnické družstvo do Varnsdorfu.