Na startu sezony jsme připravili speciální hokejovou přílohu. Má 24 stran, vychází ve všech Denících Královéhradeckého kraje. Nabídne rozhovory s velkými hvězdami, které po skončení kariéry v extralize budou zvedat diváky ze sedadel ve druhé lize: posilou Vrchlabí Petrem Sýkorou a novou akvizicí Dvora Králové Petrem Čáslavou. Dozvíte se o působení olympijské medailistky Karolíny Erbanové u hokeje, přineseme rozhovory s trenéry Václavem Baďoučkem, Petrem Váchou a Jiřím Malinským, kompletní přehled zápasů, soupisky a další zajímavosti.

POHÁR KRKONOŠSKÉHO DENÍKU

Po premiéře v uplynulém ročníku bude díky startu tří mužstev z jednoho okresu pokračovat i v nové sezoně Pohár Krkonošského deníku. V něm se počítají výsledky vzájemných zápasů v dlouhodobé části. Mezi Trutnovem, Vrchlabím a Dvorem Králové se v loňské základní části odehrálo dvanáct utkání, které měly vynikající sledovanost. Celkem je navštívilo 14591 diváků, v průměru 1216 lidí na jeden zápas! Rekordem bylo 2025 diváků na derby Trutnov – Vrchlabí.

Pohár Krkonošského deníku byl dramatický až do konce. V tabulce se týmy seřadily s pouhým jednobodovým rozestupem. Vyhrál Trutnov o jediný bod před Dvorem Králové. Paradoxně třetí skončil ten, který vyhrál dlouhodobou část II. ligy a jako jediný z nich postoupil do play-off (Vrchlabí). V sezoně ale třikrát prohrál s Trutnovem. Kdo vyhraje skleněnou trofej od trutnovské firmy Willcap v nové sezoně?

Pohár Krkonošského deníku získali za minulou sezonu hokejisté Trutnova.

Jako první získal trofej Trutnov. Jsme na to pyšní, řekl Ondřej Poul

Hokejisté Trutnova jsou první, kteří získali Pohár Krkonošského deníku. Během předání trofeje přiznala delegace trutnovského klubu, že boj o Pohár Krkonošského deníku pro ně znamenal ve finiši druhé ligy velkou motivaci. „V kabině jsme si řekli, že právě zisk Poháru Krkonošského deníku bude naší prioritou. Povedlo se. Myslím si, že je to odměna za tvrdou práci, kterou jsme odvedli, a hlavně odměna pro naše fanoušky, kteří nás hnali kupředu,“ prohlásil manažer HC BAK Trutnov Ondřej Poul, kterého velice potěšil design půlmetrové skleněné trofeje. „Probírali jsme to s klukama nesčetněkrát, jak to bude vlastně vypadat, jestli vůbec něco dostaneme (smích). Vzhled je krásný, všem se nám líbí a jsme pyšní na to, že je tahle trofej v Trutnově,“ řekl Ondřej Poul.