Krajská liga

Trutnov – Hronov 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)

Fakta – branky a asistence: 20. Veselý (Karlík), 30. Kozák (Šimoníček), 34. Janoušek (Mašek, Perutek), 49. Šimoníček – 23. a 33. Martin Franců, 54. Glos z trestného střílení. Rozhodčí: Pahulák – Bednář, Runštuk. Vyloučení: 4:6, navíc Vondřejc (HRO) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváků: 316. HC Trutnov: Škop – Poul, Vaněk, Kozák, Antonín, Junek, Karlík – Luštinec, Chytráček, Veselý – Smékal, Šimoníček, Procházka – Janoušek, Mašek, Perutek – od 21. navíc Vacek.

První třetina přinesla mezi tabulkovými sousedy vyrovnaný hokej a jako první měli příležitost jít do vedení hosté. Hubáček dostal šanci na trestné střílení, proti jeho blafáku se ale postavil skvělý Škop v domácí brance. A tak si návštěva více než tří stovek příznivců musela na úvodní změnu skóre počkat až do závěru první třetiny. V čase 19:20 tečoval Karlíkovo nahození před brankou Veselý a gólem na 1:0 dal vzpomenout na svůj nedělní hattrick z ledu Třebechovic.

Úvodní trefa měla na domácí hole přinést klid, ten ale narušila šťastná branka hostů v nástupu do periody druhé. Vedení na stranu Trutnova vrátil až v polovině utkání Kozák a po dalším rychlém vyrovnání zajistil stav 3:2 Janoušek, jenž dokončil vydařenou spolupráci Maška s Perutkem.

Ještě před sirénou skončil zápas pro dva hráče. S otřesem mozku musel do nemocnice domácí Antonín, za faul na něj inkasoval trest ve hře hronovský Vondřejc.

V závěrečné části na sebe upozornily již jen dvě gólové situace. Nejprve ve 49. minutě povedeným sólem zvýšil na 4:2 Šimoníček a o tom, že se stala jeho trefa vítěznou, rozhodlo snížení z hole Glose, který využil druhé nařízené trestné střílení ve prospěch hostů.

Krajská soutěž

Dvůr Králové – Čestice 7:0 (1:0, 4:0, 2:0)

Fakta – branky a asistence: 2. Lelka (Komárek, Mišinec), 21. Blaha (Rychtera), 32. Lelka, 36. Mišinec (Lelka), 40. Kasan (Motl), 50. Voděrek (Komárek), 59. Komárek (Voděrek, Prokůpek). Rozhodčí: Janovský – Havelka, Kubeček. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváků: 100. HC Dvůr Králové nad Labem: Karban – Vitebský, Říčař, Mišinec, Prokůpek, Laš, Dufek – Rychtera, Zmítko, Blaha – Komárek, Voděrek, Lelka – Petráš, Motl, Kasan.

Již podruhé v sezoně odehrála dvorská parta utkání s čistým kontem gólmana Karbana. Po prosincovém zápase na ledě Třebechovic B (8:0) se jí to prvně povedlo i doma. Dvoráci v každé ze dvou úvodních třetin vsítili Česticím bleskově rychlý gól, jinak se ale střelecky více než polovinu duelu trápili. Nakonec ale snaživému soupeři nastříleli sedm branek, když jediným dvougólovým střelcem byl útočník Lelka.