Krajská liga

HC Stadion Vrchlabí – HC Jaroměř 5:3 (1:0, 2:2, 2:1).

Vrchlabští hokejisté i ve svém sedmém utkání potvrdili dobrou formu a na domácím ledě přehráli kvalitní tým Jaroměře v poměru 5:3. Šlo tak o vůbec nejvyrovnanější duel od zahájení soutěže, dosud totiž horalé zvítězili vždy minimálně o tři branky. Už ve 2. minutě podržel domácí tým gólman Biegl, jenž vychytal Světlíkovo trestné střílení. V závěru třetiny gólově udeřil Fořt, ve druhé části ale hosté hodně zlobili. Nejprve srovnal Vejman a na následující dvě trefy Bláhy odpověděl ještě Rudolfský. 53. minuta přinesla po jedné brance na obou stranách (Jirků – Světlík), poslední slovo ale patřilo kanonýru Fořtovi, jenž dal výsledku konečnou podobu při jaroměřské power – play.

Branky a asistence: 16. Fořt (Hamerský, Matějíček), 27. Bláha, 30. Bláha (Matějíček), 53. Jirků (Marek), 60. Fořt – 23. Vejman (Křepínský), 31. Rudolfský, 53. Světlík.

HC Baroni Opočno – HC BAK Trutnov 2:6 (1:2, 0:4, 1:0).

Svěřenci hrajícího kouče Malinského zajížděli na led outsidera z Opočna a lepší úvod si snad ani nemohli přát. Už po čtrnácti vteřinách se střelou od modré prosadil Synek a za další dvě minuty se svým premiérovým gólem v dresu Trutnova prosadil ex-sparťan Zelenka – 0:2. Domácí vrátila do hry branka Vedrala, ale v prostřední části hry hosté jasně dominovali. Trefili se postupně Kašák, Veselý, Šimoníček a Vlček, a tak svítilo na ukazateli skóre 1:6. Závěrečná perioda přinesla gól opočenského Jedličky, zbylé šance zlikvidovali domácí Dostál a v trutnovské svatyni dobře chytající junior Pech.

Branky a asistence: 9. Vedral (Žid), 52. Jedlička (Čtvrtečka, Černík) – 1. Synek (Šimoníček), 3. Zelenka (S. Procházka), 22. Kašák (S. Procházka), 33. T. Veselý (Chytráček), 35. Šimoníček (Karlík), 37. Vlček.

HC Tambor Dvůr Králové – HC Jičín 0:5 (0:0, 0:2, 0:3).

Dvoráci chtěli napravit špatný výkon z Náchoda a zároveň alespoň trochu navázat na poslední domácí duel, v němž přestříleli Opočno výsledkem 10:2. Jenže, jak se ukázalo, právě proti Baronům si mužstvo zřejmě vystřílelo prach a tentokrát si diváci museli nechat zajít gólovou chuť. Přitom domácí hráli už v úvodní třetině přesilovku 5 na 3, překonat hostujícího gólmana však nedokázali. Místo dvorské trefy přišly ve druhé třetině dva góly Jičína a po nich už se Dvůr na zvrat nezmohl. Naopak hosté ve třetí části svůj náskok navýšili.

Branky a asistence: 28. Starý (Haken), 40. Weiss (Hladík), 42. Klaban (Tondr), 50. Dušička (Kaulfus), 58. Buchar (Hladík, Hloušek).