I. LIGA

St 18.00: HC Vrchlabí (6. místo, 9 bodů) – HC Dukla Jihlava (5. místo, 9 bodů).
Souseda v tabulce dnes vyzvou Vrchlabští v DD Elektromont aréně. Dukla stejně jako horalé v sezoně zatím třikrát vyhrála, když porazila Třebíč, Hradec a naposledy v sobotu doma Havířov (4:1). Předtím však utrpěla dvě porážky, a především ta od šumperského nováčka byla nečekaná. Augustův tým poté ještě skolily Benátky.

St 18.00: HC Slovan Ústečtí Lvi (3. místo, 13 bodů) – HC VCES Hradec Králové (11. místo, 5 bodů).
Repríza nádherného jarního semifinále je tu. V březnu se radovali z postupu do finále Ústečtí Lvi a také před dnešním soubojem jsou velkými favority. Jakýkoliv jiný výsledek než vítězství Severočechů by byl velkým překvapením. Proč? Stačí se podívat na tabulku po pěti kolech. Ústí vyhrálo všechna utkání, inkasovalo pouze v šesti případech. To Hradec se viditelně trápí. I když bodoval v uplynulých třech zápasech, stále to zdaleka není ono. Naposledy pobral v Třebíči bod, ale nevstřelil ani branku!

St 18.00: HC Tábor (14. místo, 3 body) – HC Chrudim (9. místo, 6 bodů).
Dosavadní výsledky chrudimských hokejistů nejvíce připomínají houpačku. Zatímco v domácím prostředí prohráli všechny tři zápasy, tak na cizích kluzištích v obou případech naplno bodovali. „V našich výsledkových houpačkách chceme tentokrát pokračovat a v Táboře uspět opět naplno,“ uvedl trenér HC Chrudim Martin Hosták.

II. LIGA

St 18.00: VHS HC Benešov (4. místo, 6 bodů) – HC Trutnov (7. místo, 4 body).
Po prvním vítězství v sezoně, kdy v neděli trutnovští hokejisté smetli Kutnou Horu (7:2), se tým trenéra Haupta vydává na led soupeře, který v loňské sezoně ve čtvrtfinále nováčka z Podkrkonoší poslal na dovolenou. V neděli Benešov zvítězil v Kolíně 5:3.