Záchranářské práce až do posledního kola

Neratovice, Jilemnice - Na turnaji v Neratovicích odehráli jilemničtí futsalisté, kvůli odstoupení ze soutěže domácího Fenixu, jen jedno utkání. To ovšem bylo klíčové v boji o udržení v soutěži. Hráčům Sico Jilemnice nervozita svazovala nohy a po špatném výkonu jim Nový Bor uštědřil jasnou porážku.

5.2.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

V sobotu 7. února se hraje poslední kolo základní části. Ze soutěže sestupuje Fenix Neratovice, tým na 11. místě půjde do baráže o udržení. K udržení 10. příčky stačí Jilemnici získat stejně bodů jako Nový Bor, protože má lepší skóre i vzájemné zápasy.

Jilemnice odehraje turnaj v Kaplicích, kde se utká s týmy Bombarďáci Větřní a SK Strabag Lubryco Prachatice.

Nový Bor – Jilemnice 5:2 (3:1)
. Branky: 10. Moučka, 19. a 27. Kloubek, 20. Bouška, 26. vlastní – 4. a 40. Nos. Rozhodčí: Tůma, Sýkora, ŽK: 1:0. SK Sico Jilemnice: Pivoňka – Vašek, Paulů, Medek, Kupec, Nos, Bergeman, Stránský.

Jilemnici zajistil vedení Michal Nos, v 10. minutě ale po hrubé chybě novoborští vyrovnali a od té chvíle byli v zápase jasně lepší. Do druhého poločasu dokonce nastoupil uzdravený jilemnický střelec Pavel Kraus, ale ani on zatím není ve formě, aby dokázal otočit nepříznivě se vyvíjející zápas. Kuriozitou utkání byly dvě vlastní branky Jilemnice ve druhém poločase. Druhou branku hostů přidal v poslední minutě Michal Nos, který jediný z jilemnického týmu odvedl kvalitnější výkon.

Další utkání 19. a 20. kola:
Darkovice – Prachatice 1:1, Stonava – Prachatice 2:3, Darkovice – Větřní 1:2, Stonava – Větřní 4:3, Chemcomex Praha – Kroměříž 0:1, Klatovy – Kroměříž 2:0, Chemcomex Praha – Polička 3:2, Klatovy – Polička 1:10, Nový Bor – Běloves 4:8.

11. Nový Bor 3 2 13 37:78⋌11

Nejlepší střelci: 1. Mužík (Klatovy) 16, 2. Šafránek (Chemcomex) 14, 3. Eimer (Běloves) 13 … 8. Nos 8, 11. Havel 5, 12. Ilner, Kraus, Vašek (všichni Jilemnice).

5.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Basketbalistky Trutnova prohrály v Mladé Boleslavi

„Lvice“ podle předpokladů, Lokomotivu postihl kolaps

Turnov - Dva dny žil Turnov oblíbenými Vánočními řemeslnickými trhy, které skončily v sobotu podvečer.

Polívková si připadá jako paní starostová, Vašut lyžoval závodně

Špindlerův Mlýn - Hlavní role ve filmu Špindl, který se natáčel v únoru a březnu v horském středisku, patří Anně Polívkové. Společně s dvěma sestrami vyrazí vstříc milostným dobrodružstvím do Krkonoš.

„Konečně přijelo áčko,“ užíval si Jakub Kohák zasněžený Špindl

Špindlerův Mlýn /FOTO, VIDEO, ROZHOVOR/ - Známý showman Jakub Kohák se objevil v sobotu ve Špindlerově Mlýně při slavnostním otevírání lyžařské sezony.

Dvůr v derby obrat nedotáhl. Rozhodl Svoboda

Trutnovsko - Podkrkonošský šlágr přinesl vyrovnanou bitvu, kterou gólově vyřešil druhý trutnovský útok.¶