Jako hlavní hvězdu si pořádající SDH Malá Skála vybral nadějnou thrash-rock'n'rollovou kapelu z Prahy Hentai Corporation. „Jsou výjimeční nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického frontmana Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás," přiblížil za organizátory Radek Nejedlo.Kořeny Festivalu Malá Skála sahají do roku 2012, kdy proběhl na plácku u benzínové pumpy nultý zkušební ročník, který se těšil přízni posluchačů ale nepřízni počasí.

Loňský ročník, který přivezl na Malou Skálu třeba Prague Conspiracy či Ready Kirken, se i přízni počasí těšil a tak není důvodu, proč by se druhý ročník neměl uskutečnit.

Těšit se můžete na pohodovou i skočnější muziku, příjemné setkání s přáteli a jedinečnou atmosféru, kterou jinde než na Malé Skále nenajdete. Přípravy festivalu jsou již samozřejmě v plném proudu a i Vy se můžete připravit zakoupením vstupenek, které jsou v předprodeji za pouhých sto padesát korun. Na místě pak budou o čtyřicet pět korun dražší.

Vstupenky lze osobně koupit v Zahradnictví Ing.Tomáš Dufek (na adrese Vranové 1. díl, č.p 350, Malá Skála) a v Trafice U Vildy (Skálova 66, Turnov). On-line objednávku můžete provést přes portál Ticket on.