„Původně jsme chtěli udělat z Národního domu newyorský klub, ale nakonec jsme si uvědomili, že tuhle kapelu musíme přivítat v prostředí s nejlepšími světly a zvukem, tedy v Uffu,“ vysvětluje pořadatel Tomáš Katschner.

Na kapelu Kennedy Administrations narazili pořadatelé soutěže Jazz World Phooto během instalace výstavy v New Yorku. Koncert v residenčním klubu Groove na Manhattanu je naprosto nadchl. A když se objevila možnost, že tato formace vyrazí na evropské tour, bylo rozhodnuto.

„Přál jsem si Ondřeje Pivce dostat opět na Jazzinec. Vystoupí po boku skvělé zpěvačky Kennedy a kapely, která perfektně tepe a šlape. Vždyť je složena z obrovských osobností. A největší radost je, že newyorské profíky vede kluk z Čech,“ dodává Tomáš Katschner.

Vstupenky na koncert, který měl být v Národním domě, samozřejmě zůstávají v platnosti a další lze zakoupit v recepci Uffa, nebo přes webový rezervační systém Uffa. Na evropském turné zahraje Kennedy Administrations jen dva koncerty v České republice – premiéra bude na trutnovském Jazzinci.