Michal Hrůza je znám jako skladatel a zpěvák, který má na svědomí mnoho hitů nejen pro vlastní alba, ale také pro mnoho zpěváků či filmů. Podílel se například na hudbě k filmu Lidice (2011) a Martin a Venuše (2012). Je autorem znělky několika televizních seriálů, z nichž je bezesporu nejznámější a nejoblíbenější seriál Vyprávěj. Hrůza se vrátil po zdravotních obtížích počátkem roku na pódia v plné síle, kterou hodlá předvést také v Sedmihorkách u Turnova. O to více a možná srdečněji, protože zpěvák právě z Turnova pochází. Na kontě má mnoho hitů jako Zakázané uvolnění, Namaluj svítání, Bílá velryba, Duše do vesmíru a mnoho dalších.

Tím však Sedmihorské léto rozhodně nekončí. Naopak. Michal Hrůza je „jen" začátek. Necelé dva týdny po něm na oslavu prázdnin nastoupí na pódium složení výborných českých herců v čele s Ondřejem Vetchým a Vandou Hybnerovou, kteří v situační komedii vtipně představí, co vše jsou lidé schopni vymyslet pro PRACHY!!!. V červenci pak čeká na diváky Pavel Šporcl s veleúspěšným projektem Gipsy Way, Věra Špinarová a Adam Pavlík Band a v neposlední řadě banda z Na stojáka. Srpen pak nadchne milovníky poetické hudby v podání Vlasty Redla s kapelou a závěr léta a nejen Sedmihorského bude patřit (stejně jako loni) Jaroslavu Duškovi a Páté Dohodě. Podrobné informace naleznete na www.sedmihorskeleto.cz. Nechte se inspirovat, užijte si léto zase trochu jinak.

Program:

• 18. 6. Michal Hrůza & Kapela Hrůzy

• 30. 6. Prachy!!! divadelní představení- Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová a další

• 16. 7. Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble

• 23. 7. Ns Stojáka Lukáš Pavlásek, Karel Hynek, Daniel Čech, Arnošt Frauenberg

• 30. 7. Věra Špinarová & Adam Pavlík Band

• 13. 8. Vlasta Redl & kapela

• 20. 8. Pátá dohoda & Jaroslav Dušek (již vyprodáno)

Vyhrajte lístky na koncert Michala Hrůzy

Pořadatelé Sedmihorského léta ve spolupráci s Krkonošským deníkem vyhlásili soutěž o vstupenky na prví koncert festivalu. Se svou kapelou v něm 18. června vystoupí Michal Hrůza. Chcete-li se soutěže zúčastnit, napište správnou odpověď na otázku: Ve kterém roce již Michal Hrůza na Sedmihorském létě vystupoval? Pošlete ji do pondělí 15. června na mailovou adresu michaela.strakova@denik.cz a budete zařazeni do slosování o vstupenky zdarma. Nezapomeňte na sebe uvést kontakt, abychom vás mohli o případné výhře včas informovat.