Přední čeští i zahraniční léčitelé, astrologové, numerologové, věštci a další odborníci přijdou proto, aby pomohli řešit vaše zdravotní, partnerské, osobní či jiné problémy. Získáte tak úžasnou příležitost podívat se na vlastní šance z jiného úhlu pohledu.

Po dlouhé době na veřejnosti vystoupí jasnovidec a kartoman Slávo Heřmánek, který má klientelu prakticky z celého světa.

Bohatý program čeká na děti: v sobotu je pobaví vystoupení zpěvačky Heidi Janků, v neděli budou moci zhlédnout divadelní představení Pověsti české v podání herce Jana Přeučila a jeho ženy Evy Hruškové. Během víkendu uvidí kouzelnickou show, mohou soutěžit o ceny, prokázat výtvarné schopnosti, setkat se s pohádkovými postavami… a užít si spoustu další zábavy.

Dospělí se mohou setkat se známým hercem a bavičem Jiřím Krytinářem, který je nejen potěší svým vystoupením, ale nabídne jim i své jasnozřivé schopnosti, o kterých málokdo ví. Určitě si nenechte ujít vystoupení tanečnice Kairy s živým hadem.

Příznivce vážné i etnické hudby potěší vystoupení famózního íránského kytaristy a zpěváka Shahaba Tolouieho, kerý rovněž ovládá hru na řadu tradičních perských nástrojů (setar, tanbour, delroba, laud, daf, damám).

V sobotu si můžete poslechnout vystoupení zpěváka a skladatele relaxační a esoterické hudby Richarda Pachmana, program obohatí i zpěvačky Jana Chládková, Aneta Adamová.

Pokud bojujete s únavou, stresem, poruchami soustředění či psychickými problémy, určitě vás zaujme přístroj AVS. Představuje velmi jednoduchý a účinný způsob relaxace, dodává energii, podporuje učení a pomáhá při depresích a lehkých mozkových dysfunkcích.

Z bohatého programu přednášek doporučujeme například Léčení pomocí pijavic v podání ing. Lva Mačulina či povídání o bylinkách od Zdeňky Hevákové.
Tomáš Bouda zase představí tzv. rekonektivní léčení, pomocí kterého lze jednoduše a účinně léčit i takové nemoci, jako jsou rakovina, deprese, chronický únavový syndrom, deformace kostí či porodní defekty.

Návštěvníky samozřejmě čeká spousta báječných setkání se zajímavými lidmi. Čarování na Kosti přinese i nečekané náhody a tajemná překvapení.