Na Rockové noci zahrají od půl deváté novopačtí Samhain. Kapela pod taktovkou Ondry Vrby produkuje melodický metal, který navíc v poslední době koření anglické texty v podání zpěvačky Verči Stříbrné. V současné době kapela absolvuje turné Tajemství duše a připravuje nahrávání prvního velkého CD.

Druzí vystoupí poděbradští Rimortis s velice podobným stylem hudby, opěvující středověké hrdiny. Tato pětičlenná mužská kapela má za sebou již několik vydaných CD a nyní úzce spolupracuje právě se Samhainem. Večer pak zakončí jilemnická rocková formace Svrab. Mladí muzikanti kolem zpěváka Leoše Pohořalého v nedávné době vydali druhé CD s názvem „Pár zoufalců“, a tak je čistecký koncert pro skupinu hned po křtu druhou příležitostí pro prezentaci svým fanouškům.

Akci pořádá Sbor dobrovolných hasičů Čistá u Horek, konkrétně jeho dramatická sekce – ochotnický divadelní soubor Floriánek. Výtěžek ze vstupného by měl pokrýt náklady na technické provedení akce a výtěžek z občerstvení pak podpoří právě čistecké divadelníky.

Rocková noc se uskuteční v Čisté u Horek v sále sokolovny. Ta se nachází přímo u hlavní silnice v centru obce. Před budovou je parkoviště. Další plocha pro parkování se pak nachází zhruba o dvě stě metrů dále po silnici a to u budovy obecního úřadu.